Nasi reprezentanci w kategorii dzieci we wczorajszym konkursie otwarcia (Art. 238.2.1/ 1,15 m) zaprezentowali dobra formę i bezbłędna jazdę. Konkurs wygrała Olimpia Wołodkiewicz (GRANIT) przed Martyną Rynkiewicz (NELA). Na czwartym miejscu uplasowała się Dominika Reszuta (ARKADIA) a na piątym Olaf Klein (SOPRAN 10).
W drugim konkursie wczorajszego dnia zawodów (Art. 238.2.1, 1,30 - 1,35 m ) rywalizowali juniorzy. Na drugim miejscu w tym konkursie uplasował się po bezbłędnym przejeździe Andrzej Opłatek (TRUE LOVE 18) a na trzecim Szymon Tęcza (LUKRECJA). Andrzej Opłatek startując w tym konkursie na drugim koniu (LIGHT MY FIRE 7) zajął po również bezbłędnym przejeździe miejsce 8.

Podczas tych zawodów nastąpiła zmiana kolejności rozgrywania konkursów w stosunku ogłoszonych wcześniej propozycji zawodów. Obydwa konkursy Pucharu Narodów zostały przeniesione z soboty 22 czerwca 2013 roku na piątek 21 czerwca 2013 roku.
Tak więc dzisiaj na parkur wjechali przedstawiciele ekip dzieci. Trener Rudolf Mrugała do zespołu polskiego desygnował Angelikę Policht, Dominikę Reszutę, Martynę Rynkiewicz oraz Magdalenę Matuszewską. Jak nas poinformował w rozmowie telefonicznej, polska ekipa dzieci po drugim nawrocie konkursu zajęła z wynikiem 8 pkt. trzecie miejsce.

O godzinie 15.00 rozpocznie się konkurs Pucharu Narodów w kategorii juniorów. W naszej drużynie wystartują: Adrianna Ostrowska, Albert Ornat, Szymon Tęcza i Andrzej Opłatek.