Część koni naszych zawodników odpoczywała przed jutrzejszymi finałami i konkursami Grand Prix. A inne dzisiaj miały swój ostatni dzień startów w tym tygodniu.

CSI2* Sentower Park (BEL)

Bezbłędny przejazd w konkursie o wysokości 135 cm zanotowała Julia Ostrowska na wałachu Nixon JS. Uzyskany czas dał jej 17 miejsce w klasyfikacji. Z wynikiem 4 pkt swój przejazd ukończyła Maria Branka-Borja na klaczy Chloe Z.

W bardzo licznie obsadzonym finale rudny młodych koni (5 i 6 lat) Joanna Rosicka-Tyszko zanotowała bezbłędny przejazd na wałachu Chiron i uplasowała się na 31 miejscu. Natomiast na wałachu Gandy de l’Abbaye miała jeden błąd.

W wieczornym konkursie 145 cm wystartuje jeszcze Michał Tyszko na ogierze Diaraodo’s Dream.

CSI4* Rouen (FRA)

W dzisiejszym konkursie 145 cm, który był zaliczany do Longines Ranking, Przemysław Konopacki wystartował na wałachu Pure Passion From Second Life Z. Swój przejazd ukończył z wynikiem 5 pkt. co dało 40 miejsce w klasyfikacji.

CSI2*/1*/YH Autumn Mediterranean Equestrian Tour, Oliva Nova (ESP)

Mikołaj Barański dzisiaj wystartował w dwóch konkursach. Na wałachu Dandy d’Armor miał bezbłędny przejazd w rywalizacji na poziomie 130 cm (19 m). Natomiast w finale srebrnej rundy (140 cm) miał jeden błąd na wałachu Freiherr i zajął 17 miejsce.

Sławomir Polikowski wystartował dzisiaj na dwóch koniach w konkursie o wysokości 120 cm. Po bezbłędnym przejeździe na wałachu Elio zajął wysokie 5 miejsce. Natomiast na ogierze Urugwaj miał jeden błąd (18 m). W tym samym konkursie oglądaliśmy też Natalię Czernik, która na ogierze Manchester Red Wine nie miała błędów a uzyskany czas dał jej 12 miejsce w klasyfikacji.

CSIU25 Jumping de Achterhoek (NED)

Tak jak w poprzednich dwóch dniach Wiktoria Bedyńska wystartowała na dwóch swoich koniach w konkursie o wysokości 135 cm. Na wałachu Singapore OKZ miała jeden błąd a przejazd na wałachu Bright Side ukończyła z wynikiem 8 pkt.

Wyniki: TUTAJ/