Zawody Amadeus Horse Indoors w Salzburgu były bardzo udane dla reprezentantów Polski.

Kolejnym sukcesem było zajęcie drugiego miejsca w konkursie Grand Prix w kategorii dzieci przez Annę Dziubę. Konkurs był bardzo trudny i tylko jedna para ukończyła go bez punktów karnych. Co oznaczało, że zwyciężyła w nim Antonia Weixelbraun/AUT na klaczy Cashmere. Anna Dziuba na wałachu La Paz nie miała błędów na przeszkodach, ale nieznacznie przekroczyła normę czasu i z wynikiem 1 pkt. uplasowała się na drugiej pozycji.

W Grand Prix CSI2* wystartował Andrzej Opłatek na Stalando. Wynik 4 pkt. oznaczał dla tej pary 13 miejsce w klasyfikacji. W najważniejszym konkursie zawodów, Grand Prix CSI4*, nasz młody reprezentant wystartował na Stakkatanie, ale zrezygnował on z ukończenia swojego przejazdu.

Opglabbeek/BEL

W ostatnim dniu zawodów w belgijskim Opglabbeek Sophie von Werner wzięła udział w konkursie 120 cm. Na klaczy Dolores II miała bezbłędny przejazd i uplasowała się na 6 miejscu a na Nero de Puuvil Z miała jeden błąd.