Fantastyczną formę prezentuje nasz zawodnik Andrzej Opłatek na zawodach CSI3* we włoskim Gorla Minore. Rozpoczął od czwartkowego zwycięstwa w konkursie otwarcia. W piątek i sobotę nie miał sobie równych w najtrudniejszych konkursach 150 cm zaliczanych do Longines Ranking.

 

Andrzej Opłatek w ten weekend rywalizuje w zawodach międzynarodowych CSI3* Gorla Minore (ITA).  Czwartkowe starty rozpoczął od czterech bezbłędnych przejazdów. Zwyciężył w konkursie 135 cm na klaczy ODILE DU DOUFFLET. Na oldenburskim wałachu DIAROUBET zajął 7 miejsce w konkursie 145cm. Bezbłędnie jeździł także na oldenburskim STAKKATANIE w konkursie 135 cm oraz 7-letnim wałachu ISHAN B w konkursie dla młodych koni.

 

Piątek przyniósł jeszcze więcej sukcesów. Nasz reprezentant zwyciężył w najtrudniejszym konkursie. Dosiadając wałacha STAKKATAN  nie miał sobie równych w konkursie 150 cm zaliczanym do LR. W sobotę powtórzył ten sukces w kolejnym, tym razem dwufazowym konkursie 150 cm. Razem ze STAKKATANEM byli bezbłędni i najszybsi w drugiej fazie, pozostawiając za sobą takich zawodników jak Pius Schwizer czy Gerfried Puck. Oprócz tego w piątek zajął 6 miejsce w konkursie CSIYH na wałachu ISHAN B. W sobotnim konkursie para miała jeden błąd.

 

Video: TUTAJ