Sukcesem reprezentantki Polski zakończył się sobotni konkurs Freestyle juniorów w Aachen. Zwycięstwo w nim odniosła bowiem Veronica Pawluk.

 

Na klaczy Falette OLD Veronica Pawluk zaprezentowała bardzo harmonijny przejazd, który podobał się zarówno sędziom jak i publiczności. Veronica Pawluk wystartowała w konkursie jako przedostatnia i pełnym skupieniu wykonała swój program Freestyle do muzyki z filmu Free Willy.

To muzyka, która jest z jednej strony spokojna, ale z drugiej też energiczna i uznaliÅ›my, że bardzo pasuje do Falette. Móc pokazać mój program na tym stadionie i w tej atmosferze daÅ‚o mi dużo radoÅ›ci i cieszyÅ‚am siÄ™ każdÄ… sekunda na czworoboku. – powiedziaÅ‚a zawodniczka. 

 

 

Klacz Falette OLD jest w jej stajni od niecałego roku i mimo tego dość krótkiego czasu odniosły już kilka ważnych sukcesów w kategorii juniorów. A zwycięstwo w Aachen jest kolejnym na ich wspólnej liście. Sędziowie byli dzisiaj bardziej zgodni i ocenili przejazd reprezentantki Polski na 75,795%.

Na miejscu drugim uplasowała się Clara Paschertz/GER na ogierze For Gold OLD, która otrzymała ocenę 74,425%. Trzecia w klasyfikacji była Clara Cordes Arnkjaer/DEN na klaczy Brianna (73,690%).


 

Wyniki: TUTAJ


 

Zdjęcie: CHIO Aachen/Diana Wahl