Przed chwilą zakończył się 42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich. Zapraszmy do zapoznania się z wynikami czemionatów.
Klaczki roczne
- MAMMA MIA (ES Harir – VA Magnifica) – Tomasz Tarczyński
- EL MADERA (Morion – El Medonia) – SK Michałow
- BRODNICA (Pogrom – Bambina) – SK Janów
- EL MEDIDA (Morion – El Medara) – SK Michałów
- LAURA KL (Wadee Al Shaqab – Lili PS) – SK Klikowa
Ogierki roczne
- FERRUM (Morion – Ferrmaria) – SK Michałów
- KAPITANO AF (RF Farid – Karbona) – Krzysztof Falba
- BADIAN AP (RFI Farid – Begonia) – SK Dąbrówka
- ENZO BLACKLORD (Wadee Al Shaqab – Estansja) – Anna Janas- Naze
- ATRATO (Emerald J – Atma) – SK Janów
Klacze młodsze
- ELGALORIA (El Omari – Elganza) – SK Michałow
- EFIDENIA (Pomian – El Fada) – SK Janów
- ANGURIA (Ascot DD _ Anawera) – SK Janów
- PAPROTNIA (Elgast – Paeksa) – Lech Błaszczyk
- EL FARIDA (RFI Farid – Esmeta) – Alicja Najmowicz
Ogiery młodsze
- STAR FARID ( RFI Farid – EKS Star of Africa) – Wojciech Parczewski
- BELMARI (El Omari – Bint Ermina) – SO Białka
- POINTER (Sahm El Arab – Palanga) – SK Michałów
Klacze starsze
- PILAROSA (Al Adeed Al Shaqab – Pilar) – SK Janów/ Suweco Stud
- EMANDORISSA (Abha Qatar – Emanda) – SK Michałów
- EUZONA (Om El Bellissimo – Euzetia) – SK Janów
- PSYCHE KREUZA (Ekstern – Palas Atena) – Chrcynno Pałac
- EMANDILLA ((Om El Shahaan – Espadrilla) – SK Michałów
Ogiery starsze
- EMPOWER (WH Justice – Eksterna) – Falborek Arabians
- BAROK (Om El Bellissimo – Baida) – SK Janów
- PSYCHE KERET (Khadir – Psyche Victoria) – Chrcynno Pałac
- ZŁOTY MEDAL (QR Marc – Złota Orda) – SK Michałów
- EDMUND (Ekstern – Editha) - SK Michałów
BEST in SHOW – FERRUM
Best in Show - ogier roczny Ferrum i Paweł Syliwoniuk - hodowli i własności Stadniny Koni Michałów. Fot. Karolina Misztal
Nagrody specjalne:
- WAHO Trophy – SALSA (Wojsław – Sarmacja) – SK Janów
- Nagroda przechodnia dla Młodzieżowego Czempiona Polski im. Izabelli Pawelce- Zawadzkiej ufundowana przez rodzinę pp. Goździalskich - STAR FARID
- Najlepszy Koń Wyścigowy Pokazu PRADO (Ekstern – Pętla) SK Janów
- Najpiękniejsza Klacz Pokazu (najwyższa punktacja) – EMANDORISSA
- Najpiękniejsza Głowa Pokazu (3x20) - MAMMA MIA
- Najlepszy Ruch Pokazu – FERRUM
- Najlepszy Trener – Gerald Kurz
- Najlepszy Prezenter – Gerald Kurz
- Najlepszy Hodowca – SK Michałów