Na zawodach CSIO3* w Odense w Danii w konkursie małej rundy rozpoczynającym rywalizację najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Andrzej Głoskowski na Hymne d’O, którzy z wynikiem 0 punktów karnych zajęli 10. miejsce. W średniej rundzie Mściwoj Kiecoń na Celanie Z pokonał bezbłędnie obie fazy konkursu i w rezultacie był 13. W pierwszej kwalifikacji do Grand Prix niestety nie udało nam się odnotować przejazdów na czysto. Parkur o wysokości 150 cm z 4. pkt. karnymi pokonali Mściwoj Kiecoń i Urbane, Radosław Zalewski i Enriques of the Lowlands oraz Grzegorz Kubiak na Denetorze.

Starty w konkursach dla młodych koni na zawodach w Magna Racino również jak najbardziej można zaliczyć do udanych. W konkurencji 5-latków Jarosław Koziarowski zdobył 4. miejsce na Clintero. Najlepszym koniem 6-letnim pod polskim jeźdźcem okazał się Chenet, którego także dosiadał ten sam zawodnik zajmując tym razem 5. lokatę. Na miejscu 8. znalazła się Aleksandra Cebulak i Ausgestellt AS, a na pozycji 15. możemy zobaczyć Grzegorza Fabera i Cerolido.

Gratulujemy wszystkich udanych przejazdów i życzymy powodzenia Polakom, szczególnie tym, startującym jutro w Odense w Pucharze Narodów!