Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 55 tys zł.

Wałach po Marino/Aktualny TUV

Imię: Jasmon

Płeć: wałach

Rasa: sp

Maść: gniada

Urodzony: 2012

Wzrost: 173 cm

Matka: Jara

Ojciec: Marino

Umiejętności: skoki;

Jasmon to młody 8-letni wałach, startujący z powodzeniem w klasie P. Nie boi się kolorów, podmurówek, rowów. W parkurze pewny, dobrze galopujący, silny. Ojcem konia jest ogier rasy KWPN Marino startujący w konkursach potęgi skoku. Matka Jara po Revel.
Jasmon nie bryka, nie ponosi, nie wyłamuje. Przyszłościowy koń na duże konkursy, robi bardzo szybkie postępy. Chętny do nauki i współpracy z jeźdźcem. Bezproblemowy w transporcie, przy kowalu i zabiegach pielęgnacyjnych. W ofercie również inne konie.

Kontakt po numerem 691 574 318/ 533 717 545 (granica województw lubelskiego i podkarpackiego) link do zdjęć i filmów wałacha https://drive.google.com/drive/folders/1qcgZujn4q39Xb6HkYdkuEUB_d0YaZGYg