Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 500+1000 zł.

Stanówka ogierem SWB Cornet\'s Diamond SN

Imię: Cornet's Diamond SN

Płeć: ogier

Maść: siwa

Urodzony: 2011-03-14

Wzrost: 168 cm

Matka: Melrose Diamond SN / Cuper / Imperius xx

Ojciec: Cornet Obolensky

Cornet's Diamond to koń z dużym potencjalem skokowym. Ogier zaliczył doskonale 70-dniowy test ogierow w Schlieckau w Niemczech. Ze 137 punktami za skoki był trzeci. Za skoki uzyskał 8,39 z następującymi ocenami: charakter 9,5, chęć 9, kondycja 9,5, talent do skoków 9,25, talent do skoków (swobodne skoki) 9 i talent do skoków (jeździec testowy) 9,13.

Cornet's Diamond to syn wielkiego Corneta Obolensky'ego w połączeniu z linią żeńską zawierającą najlepsze irlandzkie rody skokowe.
Ojciec Cornet Obolensky z powodzeniem skakał na najwyższym światowym poziomie z Marco Kutscher i zajmuje trzecie miejsce w Rankingu Ojców Skokowych WBFSH. Jest ojcem między innymi skoczków Grand Prix Corneta d'Amour i Cornet Cristallo.
Dziadek Cuper ze strony matki jest synem ogiera holsztyńskiego Chambertin. W dalszej kolejności są rasowe ogiery Imperius xx i irlandzki twórca dynastii - King of Diamonds.
Linia żeńska Cornet's Diamond dala wielu międzynarodowych skoczków pokazowych, w tym czołowego skoczka Nick of Diamonds z Leslie Burr-Howard oraz uznanego szwedzkiego ogiera Jack of Diamonds, skoczka 1,30 m. Z tej linii klaczy pochodzi również wiele utalentowanych koni biorących udział w WKKW, jak Rioghan Rua, zdobywczyni złota drużynowego na czempionacie Europy w Jardy i indywidualnie 7. miejsce. Wybitna matka, Palm Sunday, urodziła skaczącą klacz Cavalier Diamond skaczaca 1,60 m oraz skaczącą 1,40 klacz Strandeen Western Promise

Potomstwo:

źrebięta Cornet's Diamond mają trzy fantastyczne chody. Są to nowoczesne źrebaki typu sportowego, z dużą ilością krwi i wyrazu.

Sezon stanówki rozpoczyna się od 1 marca po 30 sierpnia 2021

Koszt stanówki: 1500 zł (zaliczka 500 zł, po potwierdzeniu źrebnosci klaczy dopłata 1000 zł).

https://youtu.be/11p-QDybWTs

https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1588340/cornet-s-diamond-vdl

Kontakt

Kontakt: 881215990 lub 511838978, grafsik@mail.ru