Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: Do uzgodnienia zł.

Stanówka Ogierem Oldenburskim Dream Rubin

Imię: Dream Rubin

Płeć: ogier

Rasa: old

Maść: kara

Bonitacja: 81

Urodzony: 2002-04-13

Wzrost: 173 cm

Matka: Schikoness

Ojciec: De Luxe

Umiejętności: hodowla; dresaż; ujeżdżony;

Dream Rubin to ogier oldenburski urodzony w 2002 roku. Koń o wzorcowej budowie w nowoczesnym typie konia sportowego o niesamowitej urodzie i z obszernym elastycznym ruchem we wszystkich trzech chodach. Te cechy potwierdziły wyniki zawodów.  W 2006 r. został zwycięzcą 70-dniowego testu ogierów w Neustadt/Dosse, w części ujeżdżeniowej z indeksem 134,61. Zwyciężył jedenaście razy Prix St. Georges oraz wielokrotnie zajął podium  w zawodach Kl.S.
Jego ojciec De Luxe został kupiony jako dwuletni ogier przez Paula Schockenmöhlera i przygotowany do aukcji P.S.I. Według Johannesa Westerndarpa "De Luxe jest najpiękniejszym synem De Niro" . De Niro zajmował przez wiele lat pierwsze miejsce w rankingu WBFSH. Ma także wiele osiągnięć na poziomie klasy Grand Prix, m.in. zwycięstwa w GP i GP Special w Saumur i Berlinie. Jego potomkowie zdobyli w międzynarodowych zawodach nagrody o wartościach imponujących trzech milionów Euro i jest ojciec 70 reproduktorów. 
Linia matki Dream Rubina Schikoness jest także wyśmienita. Rubinstein to podstawa hodowli koni ciepłej krwi westfalskiej. Pół brat czterokrotnego mistrza olimpijskiego Rembrandt. W roku 1990 zwyciężył körung ogierów oldenburskich, dwa lata póżniej został Vize-Bundeschampionem a w 1994 wygrał Norymberdzki Burgpokal a w 1996 został przyjęty do kadru olimpijskiego. Pozostawił 62 reproduktorów i 78 premiowanych klaczy. Jego synami są m.in. Royal Diamond, Rohdiamant, Regazzoni, Rubins Ass
W rodowodzie Dream Rubin znajdują się wybitni przodkowie o wyjątkowych cechach ujeżdżeniowych, które z powodzeniem są przekazywane następnym pokoleniom. Ważnym atutem jest również bardzo spokojny, wyrównany i przyjazny do ludzi charakter. Dopuszczony do krycia w rasie SP i Wielk. Dt. Sportpferd oraz Süddt. Verbände.
Miejsce postoju : woj. Opolskie , 47-143 Olszowa , Janków 1 tel. +48 600 437 588

Kontakt

Miejsce postoju : woj. Opolskie , 47-143 Olszowa , Janków 1