Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 1500 zł.

Stanówka ogierem Corazon

Imię: Corazon

Płeć: ogier

Rasa: sp

Maść: siwa

Wzrost: 167 cm

Matka: Cornelia (Eldorado vd Zeshoek x Coriano Z)

Ojciec: Vingino (Voltaire x Cassini I)

Ojciec: Vingino (Voltaire x Cassini I)
Matka: Cornelia (Eldorado vd Zeshoek x Coriano Z)
Rasa: SP
Maść: Siwa
Hodowca: SK Nad Wigrami

https://www.youtube.com/watch?v=B7M-_JMNaig

Corazon to wyjątkowy ogier. Urodziwy, w nowoczesnym typie konia sportowego. Obdarzony okrągłym, obszernym galopem, dużą siłą odbicia i nienaganną techniką skoku.

Jego ojcem jest utytułowany Vingino, który niesie w sobie krew 3 legendarnych reproduktorów (Voltaire, Cassini I i Quidam de Revel ). W 2018 został sklasyfikowany na 1 miejscu w rankingu ogierów mających potomstwo młodsze niż 11 lat.

Matka Corazona, klacz Cornelia w linii żeńskiej niesie krew Coriano Z oraz Quidam de Revel . Z tej samej rodziny pochodzą znane z sukcesów na Polskich i międzynarodowych arenach Columbia (1 msc na SCPMK 7 letnich) oraz Cordoba (aktualna mistrzyni MPMK 7 letnich).

Ojcem Cornelii jest wschodząca hodowlana gwiazda, startujący w barwach Holandii pod Wilemem Greve, Eldorado vd Zeshoek. Młody Eldorado ma bardzo zbliżony rodowód do ogiera Cornet Obolensky.

Niezwykłe połączenie tak utytułowanych przodków pozwoliło wyhodować obiecującego, z punktu widzenia sportowego i hodowlanego, ogiera Corazon.

Dysponujemy świeżym nasieniem.
Za dodatkową opłatą klacz może zostać zainseminowana u nas w stadninie przez specjalistę od rozrodu lek. wet. Izabelę Laszczyńską.

Cena stanówki: 500 zł (I rata) + 1000 zł (II rata po stwierdzeniu źrebności) 8% VAT

Kontakt

Dorota Auron

+ 48 500 373 840