Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 34000 zł.

Silver Star

Imię: Silver Star

Płeć: wałach

Rasa: sp

Maść: siwa

Urodzony: 2014

Wzrost: 167 cm

Umiejętności: dresaż;

Na sprzedaż wyjątkowy wałach o imieniu Silver Star. Koń o niezwykle przyjaznym usposobieniu i fantastycznym ruchu. Zajeżdżony został dopiero w wieku 6 lat ( styczeń 2020), dzięki czemu wykluczyć można wszelkie urazy związane z eksploatacją konia w młodym wieku. Pomimo krótkiego stażu pod siodłem Silver Star ma za sobą udane starty w Zawodach Ujeżdżeniowych rangi regionalnej ( kl. P-2 z dobrym wynikiem 61,440%).
Ponadto Silver fantastycznie spisywał się jako model podczas artystycznych sesji zdjęciowych, gdzie liczne światła, sztuczny dym, itp. nie robiły na nim wielkiego wrażenia.
Koń jest obyty w naturalnymi metodami pracy, również jazdą bez ogłowia. W pracy jest bardzo skupiony na człowieku i ufny. W jeździe niezwykle elastyczny, delikatny na pomoce, szybko uczący się nowych elementów. Jest to koń, który mądrze poprowadzony może zostać prawdziwą gwiazdą czworoboków, a jednocześnie najlepszym przyjacielem na całe życie. 

Koń pod moją opieką jest od roku. W tym czasie nie miał żadnych problemów zdrowotnych. Regularnie poddawany jest zabiegom kowalskim, weterynaryjnym ( odrobaczanie, szczepienia z zachowaniem bazy i wpisami do paszportu), w maju 2020 r. weterynarz zadbał również o stan jego uzębienia. Koń codziennie wychodzi na padok. Przy zabiegach pielęgnacyjnych i transporcie nie sprawia problemów.Cena podlega negocjacji. Bardzo zależy mi, żeby Silver Star w swojej dalszej drodze trafił na osobę, która doceni jego wyjątkowy charakter i w podejmowanych decyzjach będzie kierowała się dobrem konia.

Praca ujeżdżeniowa: https://youtu.be/wjCuV0e4fxM
Stęp bez ogłowia: https://youtu.be/ajqz0_kHTf4

Kontakt

Tel: 503 393 720
e-mail: blue-berr@wp.pl