Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner

PENSJONAT koło Mszczonowa z HALĄ (20x50) wolne boksy

Stajnia o dumnej nazwie „SKJ POTĘGA” to miejsce, gdzie Ty i Twój koń poczujecie, co to znaczy swoboda, natura i odpoczynek. Nasza stajnia znajduje się we wsi PIEKARY, która położona jest w odległości 50km od Warszawy, w kierunku południowym, w pobliżu miasta Mszczonów. Dużym atutem stajni jest jej usytuowanie na wyżynie Osuchowskiej z bezpośrednim dostępem do lasu. Lokalizacja ta sprawia, że zwolennicy jazdy w teren mogą obcować z naturą na licznych dróżkach i ścieżkach w pobliskich lasach i polach. Dzięki temu ośrodek „SKJ POTĘGA” staje się idealnym miejscem wypoczynku dla jeźdźców, rowerzystów i spacerowiczów.
Jeździectwo jest dla nas nie tylko sportem, lecz także pasją, dlatego w naszym pensjonacie liczy się przede wszystkim dobro konia. W miłej i przyjaznej atmosferze zawsze możesz liczyć na pomoc i cenne rady. Dla Was i Waszych koni przygotowaliśmy komfortowe warunki w miłej, domowej atmosferze. Jazda konna może dostarczyć wiele radości niezależnie od wieku oraz poziomu umiejętności jeździeckich. U nas znajdziesz pensjonat dla koni, którego szukasz.
Konie w naszej stajni otoczone są troskliwą opieką:
~oferujemy widne i bezpieczne boksy, wyposażone w automatyczne poidła, każdy koń ma swoje okno, przez które może wyglądać; boksy angielskie lub w stajni korytarzowej
~karmienie 3 razy dziennie siano i owies (według zaleceń właściciela wszelkiego rodzaju pasze, suplementy i witaminy);
~codzienne sprzątanie i ścielenie; słoma bądż po ustaleniu pellet
~wypuszczanie na wybieg zgodnie z harmonogramem prac stajennych; dwa razy dziennie, padoki trawiaste bądź piaszczyste.
~korzystanie z całej infrastruktury stajni;
~do dyspozycji plac do jazdy konnej 50 m x 80 m, dobrze oświetlony wraz z kompletem przeszkód skokowych i autonawadnieniem,
~myjka,
~wygodna siodlarnia oraz miejsce na pakę jeździecka,
~hala namiotowa 50x20; podłoże piaszczyste
~stajnia jest pod opieką lekarza weterynarii, który przeprowadza 3 razy w roku obowiązkowe odrobaczanie koni oraz dwukrotne szczepienia przeciwko grypie.
~nasza stajnia świetnie sprawdzi się jako dom dla koni na emeryturze lub dychawicznych; przestrzenne boksy angielskie, parownik do siana, możliwość wyboru ściółki, opieka 24h/dobę, staramy się aby konie przebywały jak najdłużej na świeżym powietrzu , padokujemy dwa razy dziennie jeśli pozwalają na to warunki pogodowe .
~Każdy pensjonariusz może skorzystać z usług kowala, który odwiedza naszą stajnię co 6-8 tygodni.
~piękne tereny ( stajnia położona bezpośrednio przy lesie)
Dodatkowe czynności / treningi:
~praca z koniem podczas nieobecności właściciela;
~trening koni;
~prowadzenie jazd rekreacyjnych i treningów sportowych dla jeźdźców na każdym stopniu zaawansowania;
~przygotowanie do odznak jeździeckich, zawodów;
~możliwość dzierżawy i treningów na doświadczonych koniach sportowych.
~transport koni;
~profesjonalne golenie koni wg życzeń właściciela.

Dobry dojazd z Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Milanówka, Żyrardowa, Mszczonowa a także z Warszawy ( 8 km od zjazdu z trasy S8).
Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel. 606 956 100, 606 956 200, 606 956 300

Kontakt

606 956 100, 606 956 200, 606 956 300