Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 750 zł.

Pensjonat dla koni Facecja - wolne boksy

Witam,

mamy wolne boksy wewnątrz stajni oraz w angielskich boksach. Do dyspozycji pensjonariuszy mamy: ogrodzony lonżownik, duży plac do jazdy (trwają prace nad oświetleniem, zamówione przeszkody), padoki zielone po ok. 1500 m2 każdy, które położone są nad jeziorem. Myjka zewnętrzną z ciepłą lub zimną wodą. Wszystkie boksy wyposażone w monitoring. Stajnia wewnątrz po remoncie. Angielskie boksy nowe. Wewnątrz stajni znajduje się wentylacja mechaniczna, która uruchamiana jest podczas wymiany ściółki, aby usunąć nadmiar kurzu, pleśni itp. z powietrza (stajnia przyjazna alergikom), lampy UV.
W ramach pensjonatu oferujemy 3x dziennie karmienie ( 3 x owies, rano i wieczorem siano), sprzątanie boksów.
Jesteśmy w trakcie uzyskania pozwolenia na budowę hali 22 x 50 m (nie namiotu) oraz karuzeli dla 6 koni (w pełni zabudowanej).
W najbliższym otoczeniu znajduje się 7 jezior, jest to idealna okolica na wyjazdy w teren.
Zapraszamy do obejrzenia naszej stajni na żywo. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.
W razie pytań jestem do dyspozycji.

Kontakt

Dominika 600 960 760