Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Owies żółty i czarny - worki, big bag, luzem

Oferujemy na sprzedaż owies żółty odmiany Bingo i czarny odmiany Cavaliere pochodzący z gospodarstwa rolnego w Małopolsce. Uprawiany z zastosowaniem tylko dopuszczonych do obrotu środków ochrony roślin użytych zgodnie z etykietą co gwarantuje wysoką jakość zgodną z wymaganiami jakościowymi dla zbóż w UE. Ziarno nie desykowane (nie stosowany glifosat) i wolne od GMO. Koszone nowoczesnym kombajnem, który już na etapie zbioru pozwala na pozbycie się większości zanieczyszczeń.

Dostępne opcje sprzedażowe:

- ziarno nieoczyszczone (prosto z kombajnu) - transport luzem na wywrotce (22-24 tony)

- ziarno oczyszczone przez wialnię - transport luzem na wywrotce (22-24 tony)

- ziarno oczyszczone przez wialnię, spakowane w big bagi po 800 kg netto każdy - transport całosamochodowy lub na paletach (min. 1000 kg)

- ziarno oczyszczone przez wialnię, spakowane w worki po 20 kg netto każdy - transport całosamochodowy lub na paletach (min. 1000 kg)

Kontakt

Dominik Kołodziej - 603 133 341

biuro@gorczyca.com.pl