Świat Koni

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 19900 zł.

Klacz na sprzedaż

Imię: Sharisma

Matka: Wonne IX

Ojciec: Charisma po Calido I

Umiejętności: skoki;

Sk. gniada holsztyńska klacz hodowlana z premią okręgową STAMM:628B o rodowodzie skokowy. Dała wiele źrebiąt, u obecnego hodowcy urodziła czworo potomstwa: Sir Dinken (po ogierze Dinken, zajął pierwsze miejsce w skokach luzem na Cavaliadzie w Poznaniu w 2017r., obecnie w treningu skokowym ), Sir Diarado (po ogierze Diarado, zajął drugie miejsce na Czempionacie Źrebiąt w Rzecznej w 2016r.oraz drugie miejsce na Czempionacie Źrebiąt w Jarużynie w 2016r.), Senhorita Diarado (po ogierze Diarado, zajęła pierwsze miejsce w Czempionacie Źrebiąt w Rzecznej w 2017r.) i tegoroczna klaczka również po ogierze Diarado.

Doskonała matka, bardzo mleczna, obecnie źrebna ogierem Million Dollar BWP po Plot Blue od matki W-Gin Tonic po Vigo d'Arsouilles, aktualnie z najlepszej linii żeńskiej w Belgii.

Na sprzedaż po 15 listopada, po odsadzeniu źrebaka.

Kontakt

Andrzej Herrmann 501 204 500

Ogłoszenia promowane
cena:
68000 zł
Lotos, Wicemistrz ...
Matka: Lawenda
Ojciec: Diokles
cena:
30000 zł
wałach Lucyfer 6 lat ...
Matka: Lukka
Ojciec: Ajbek