Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 40000 zł.

Klacz do hodowli lub ambitnej rekracji

Imię: Gama Hit

Płeć: klacz

Rasa: wlkp

Maść: gniada

Urodzony: 2012

Wzrost: 166 cm

Matka: Po Samba Hit

Ojciec: Quaterback

Umiejętności: skoki; dresaż; hodowla;

Na sprzedaż piękna klacz ur. 2012r. z doskonałym pochodzeniem ujeżdżeniowym, odznaczająca się wspaniałym ruchem i dobrą budową.

Ojciec Gamy Hit, Quaterback, to legenda niemieckiej hodowli. Jako młody koń wygrywał wszystkie czempionaty i testy dla ogierów. Aktualnie wiele jego potomków uzyskuje licencje hodowlane oraz osiąga najwyższy poziom w dyscyplinie ujeżdżenia, co dało temu ogierowi status elitarny.

Matka, Gwiazda Hit, urodziła między innymi mistrza Polski koni 5-letnich w ujeżdżeniu oraz pełna siostrę Gamy Hit - Galę Hit, która jest jedną z najwyżej ocenianych klaczy hodowlanych w historii rasy.

Dziadka Gamy - Samba Hit, również nie trzeba przedstawiać. W samych Niemczech do hodowli wcielono ponad 200 jego córek, 9 synów uzyskało licencję zaś ponad 400 jego potomków startuje do klasy S włącznie.

Oprócz wysokiej wartości  hodowlanej Gama Hit może sprawdzić się w ambitnej  rekreacji bądź małym sporcie.

Jeszcze u hodowcy klacz startowała w skokach do klasy L włącznie. Następnie kupiona dla juniorki, której pomogła zdobyć brązowa odznakę, wystartować w skokach oraz rozpocząć przygodę z ujeżdżeniem. Do klasy P włącznie spisywała się świetnie, natomiast ilość trudniejszych elementów w klasie N sprawiła, że potrafiła czasem na czworoboku się "przepalać".

Obecnie w regularnym, wszechstronnym treningu.

W skokach odważna i pewna.

Bezproblemowa w obsłudze, przyjazna, regularnie szczepiona, odrobaczana i kuta na przód.

Film z pracy ujeżdżeniowej: https://youtu.be/G7ahSdmk0gw

Film ze skoków: https://youtu.be/i72vd_j0Adw

Klacz posiada aktualny TUV
Wzrost 166cm.

Kontakt 691192666
Klacz stoi w Dębnie koło Rawicz

Kontakt

691192666