Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 42000 zł.

Elitarna klacz holsztyñska z premią państwową, zrebna VERDI TN

Imię: Carette

Płeć: klacz

Rasa: hol

Maść: gniada

Urodzony: 2008

Wzrost: 167 cm

Matka: Quinar - Lantaan

Ojciec: Cormint

Umiejętności: hodowla; skoki; ujeżdżony;

Elitarna holsztyńska klacz hodowlana z niemiecką PREMIĄ PAŃSTWOWĄ po Cormint - Quinar. Matka klaczki, która wygrała Czempionat Źrebiąt Holsztyńskich.

CARETTE to klacz odznaczona premią państwową (Staatsprämienstute) po Cormint - Quinar - Lantaan, stamm 18b1. Matka to pełna siostra ogiera Quality. Matka matki dała uznanego ogiera Legendär jak i uznanego, chodzącego z sukcesami S-klasę ogiera Quality, jak i 2 innych potomków chodzących w sporcie. Carette dała m.in. klaczkę po For Pleasure (05.2017), która zwyciężyła w Pierwszym Czempionacie Źrebiąt Holsztyńskich w Róży (21.06.2017). Klaczka ta została sprzedana na Aukcji Źrebiąt w Elmshorn.

Z Stammu 18b1 pochodzą m.in. takieg konie jak: uznane ogiery: Quantum, Lagos i Ronald, jak i konie odnoszace sukcesy na międzynarodowych parkurach: Queen Liesa, Catwalk i Askaban.

Ogier VERDI TN (Quidam De Revel x Landgraf I) w parze z Maikel Van Der Vleuten odnosił szereg sukcesów, m.in. zdobyli srebrny medal olimpijski drużynowo w Londynie (2021), złoto drużynowo podczas Światowych Igrzysk Jezdzieckich w Caen (2014), podwójne złoto w Finale Nations Cup w Barcelonie (2014) i podwójny brąz rok później w tym samym cyklu zawodów. Jego potomstwo również błyszczy na światowych parkurach.

 


 

Kontakt

Roma Kosicka, 603 974 976