Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 9 tyś. zł.

3 letni wałach, zajeżdżony, obniżona cena

Imię: Lancelot AA

Płeć: wałach

Maść: kasztanowa

Urodzony: 2017

Matka: Laurie

Ojciec: Fodel

Lancelot AA (Laurie/Ramadan, po Fodel), o wyjątkowo zrównoważonym charakterze. Pięknie umaszczony, eksterier i pochodzenie daja wyjątkowy prospekt zarówno do konkurencji skoków, jak i ujeżdżenia.

Fodel jest synem Ryon d'Anzex, uczestnika MŚ 1994, brązowego medalisty Śródziemnomorskich Igrzyski Olimpijskich, zwycięzcy CSIO w Barcelonie w 1993 r., 4 m-ce w Pucharze Świata.

Matka Laurie jest pełną siostrą czołowego ogiera Sk Prudnik, której ojcem jest angloarabski ogier Ramadan, wywodzący się ze znakomitej rodziny klaczy Hetmanka, z której to pochodzą czołowe polskie konie skokowe miedzynarodowej klasy, tj. Hazard xo, Himeryk xo, Hipovit xo. Jej matka Luczia AA, wywodzi się z linii hodowlanej koni angloarabskich księcia Romana Sanguszki. 

https://youtu.be/UTugcvxQ6s8
https://youtu.be/sw1HUuc_2fA

Link do rodowodu: https://www.bazakoni.pl/lancelotaa-fodel-laurie

Pilna sprzedaż ze względów osobistych, obniżona cena.

W ofercie również inne konie na sprzedaż.

Kontakt

Stadnina Koni Garbowice M&S

tel. +48 509 987 960, +48 506-080-287

sk.garbowice.ms@gmail.com