Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Cavani (CORNET OBOLENSKY X DIARADO)

Płeć: wałach

Rasa: sp

Maść: kasztanowa

Urodzony: 2019

Matka: Azart - ARGENTINUS

Ojciec: Cavani (Cornet Obolensky x Diarado)

Młody obiecujący 2-letni walach o fantastycznym pochodzeniu, bezproblemowy w obsłudze. predyspozycjami do skoków, odważny o przyjaznym charakterze.
Ojciec Cavani https://m.youtube.com/watch?v=Kf0ZqZ2Tk30 to młody bardzo dobrze zapowiadający się ogier ze stacji RENE TEBBEL wyróżniający się doskonałym galopem, a także talentem skokowym pod względem możliwości oraz techniki.
Bardzo cenna jest także linia matki Legerete AK to córka ogiera Azart, który ukończył ZT W Białym Borze z bardzo dobrym wynikiem. Sam Azart jest synem słynnego ARGENTINUSA, który był jednym z najbardziej uznanych reproduktorów z potomstwem, które odnosiło ogromne sukcesy zarówno w skokach jak i ujeżdżeniu za co został utytułowany m.im.:
2000r - II miejsce w rankingu 10 najlepszych reproduktorów skokowych (ujeżdżeniowych),
2004r.- I miejsce w rankingu światowym jako ojciec koni skokowych,
2008r- III miejsce w TOP TEN reproduktorów światowych WBFSA,
2-letni walach to koń o wielkiej urodzie, bezpośrednio od hodowcy.
Dla zainteresowanych udzielę więcej informacji i prześle zdjęcia i nagrania.

Kontakt
tel. 605 103 625