Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 60 zł.

BELLE AFFAIR Z Perspektywiczna klacz do sportu Zangersheide

Imię: Belle Affair Z

Płeć: klacz

Rasa: hol

Maść: siwa

Urodzony: 2019-04-01

Wzrost: 169 cm

Matka: Enigma

Ojciec: Bingo Boy

Umiejętności: ujeżdżony; hodowla; dresaż; skoki;

Polecam perspektywiczną klacz o interesującym rodowodzie ur. 2019 rok 

Klacz przyjęła jeźdźca porusza się swobodnie w 3 chodach , bardzo dobra ruchowo o obszernych chodach , jezdna i nastawiona na współpracę. 

Ojcem klaczy jest ogier BINGO BOY hodowli ProHipo Stables -  Jest to syn ogiera Black Jack, wnuk legendarnego już ogiera Cornet Obolensky.

Matką klacz po ogierze LOVE AFFAIR - rasy hanowerskiej maści kasztanowatej urodzony w 2000 roku w Niemczech, gdzie uzyskał licencję ogiera w związku hanowerskim. Jego ojciec to słynny reproduktor w hodowli niemieckiej – ogier pełnej krwi angielskiej Lauries Crusador. Lauries Crusador jest ojcem wielu doskonałych klaczy matek, koni sportowych w konkurencji ujeżdżenia oraz wybitnych reproduktorów takich jak: Londonderry, Laurantier, Longchamp, Lancier.

 

Kontakt

paulina.estillas@gmail.com 

tel : 502-134- 904