Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 19 900 do negocjacji zł.

Sprzedam ogierka po Hicsteat White

Imię: Szafir White

Płeć: ogier

Rasa: sp

Maść: siwa

Urodzony: 2020-06-09

Matka: Szanel II L

Ojciec: Hicsteat White

Szafir White to rosły, bardzo poprawnej budowy, znakomicie się ruszający i perfekcyjnie odchowany przyszły czempion parkurów.

Ojciec Hickstead White to wschodząca gwiazda stacji ogierów Sprehe. Wygrał zakład treningowy i sport test, a aktualnie startuje już na poziomie międzynarodowym w skokach. Równolegle wspaniale prezentuje się jego potomstwo, ma już kilkunastu uznanych synów a Hickstead Junior i Hickstead Blue wygrały zarówno uznawania ogierów jak i ZT.

Matka Szanel II L to trzykrotna finalistka i dwukrotna srebrna medalistka MPMK w skokach pod Marcinem Będkowskim. Jest córką trzykrotnego złotego medalisty MPMK Bajou du Rouet (Krzysztof Ludwiczak) i wnuczką złotego medalisty MPS Lurona (Jacek Zagor).

 

Kontakt

tel.604 219 118