Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 30000 zł.

6-latek Duży czarny wałach fryzyjski

Imię: Uta

Płeć: wałach

Rasa: fryzyjska

Maść: kasztanowa

Urodzony: 2015-09-05

Wzrost: 165 cm

Matka: Sankt

Umiejętności: skoki; dresaż; zaprzęgi; rajdy; WKKW; western;

To naprawdę wymarzony koń! Admirał to 6-letni bajkowy wałach! BEZPIECZNY, gładki i po prostu błąd miłości !!

Cóż za wyjątkowa okazja, aby mieć prawdziwego konia marzeń! Admiral to nasz nowy dodatek, którym jesteśmy bardzo podekscytowani. Kochamy go, ponieważ jest odpowiedni dla każdego typu jeźdźca, zarówno ze względu na jego dobry mózg, jak i chód. Jeśli jesteś początkującym jeźdźcem lub amatorem, Admirał może Cię nauczyć. Jest tak łatwy do nauczenia się siadać w kłusie, a nawet uczyć się na nim postu. W rzeczywistości w Holandii admirał nauczył młodą dziewczynę jeździć konno, a nawet nauczyć się galopu! Trenował także z wyższym jeźdźcem, aby zdobyć szkołę ujeżdżenia. Uwielbiamy różnorodność, którą robił przez całe życie, co czyni go wspaniałym 6-letnim koniem amatorskim.

Admirał jest po prostu wspaniały. Jest wysokim chłopcem, który ma 16,2 ręki. Jest bardzo zrównoważony i prosty w ogłowiu. Ma trzy fantastyczne, gładkie chody. Jego galop jest wyjątkowy i już bierze go ze stępa. Jest bardzo utalentowany i potrafi wznieść cię na kolejne poziomy. Obecnie jest ujeżdżeniem I stopnia. Admirał również lubi chodzić po szlakach i jest odważnym chłopcem!

Admirał to typ konia, którego każdy chce i potrzebuje. Jest nie tylko piękny, ale bezpieczny i niezawodny. Po prostu zakochasz się w jego słodkiej osobowości. Jego budowa, głowa i szyja są po prostu oszałamiające – jest naprawdę jak z bajki. Jest koniem wysokiej jakości, który może przewozić wszystkich typów jeźdźców! Ten koń zrobił na nas wrażenie pod każdym względem!

Kontakt

gerstenantje12@gmail.com