Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 88000 zł.

5 letnia klacz po Pr.H. Cordess /Calido I

Imię: Cordavelle

Płeć: klacz

Rasa: westfalska

Maść: siwa

Urodzony: 2016-05-18

Wzrost: 165 cm

Matka: Calido I/Cascavelle

Ojciec: PR.H Cordess

Umiejętności: hodowla; skoki;

4-letnia, przyszłościowa klacz po Pr.H.Cordess-Clinton x Heartbreaker, Cordess osiągnął wybitne wyniki i był wicemistrzem w skokach w Niemczech . Jego zdolności skokowe wydawały się niemal nieograniczone i jego zachowanie podczas skoków było tak imponujące , że sędziowie dali mu najwyższe oceny podczas finałowego testu.
Jego ojciec Clinton jest jednym z światowej czołówki koni skokowych. Oprócz licznych zwycięstw na poziomie Grand Prix , najważniejszym punktem jego kariery sportowej było z pewnością czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w roku 2004. W 2013 roku zajął 11 lokatę wg.rankingu WBSH.Matka po Calido I / Cascavelle.Babcią jest Casandra L po Cascavelle x Patricius xx/Fokus II, jest tez babcią słynnego ogiera Pr.H. Bingo Boy, który uzyskał w 2017 roku Premiowana Licencje w München Riem. Na jej pierwszych zawodach klasy L w Sopocie 13 -14 Czerwca 2020 miała wszystkie 4 przejazdy czyste . Cordavelle zakwalifikowana 18.07.2020 na MPMK -z punktacją 8.00 . Polecam dla Juniora do dużego sportu. Bezpośrednio od hodowcy. 
Posiada badanie RTG.

https://youtu.be/7iIwkdZaAdc

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej koni na sprzedaż 

www.prohipo.pl

 

 

 

Kontakt

Prohipo Stables

Chrósty Wysińskie 5

83-421 Wysin

tel. 503 055 508