10 najlepszych

Świat Koni | 11 lipca 2018

10 najlepszych

Trzeci tydzień z rzędu odbywać się będą zawody z cyklu Longines Global Champions Tour i Global Champions League.

REKLAMA

reklama

Ci z nich, którzy zdecydowali się nie wracać do domu po zawodach w Paryżu, nie będą musieli wybierać się w daleką drogę. Bowiem 11 etap LGCT rozegrany zostanie w Chantilly, które od stolicy Francji dzieli ok. 60 km.

Wystartuje tam 10 zawodników, którzy obecnie zajmują 10 czołowych miejsc w rankingu LGCT. Lider, Ben Maher/GBR, doskonale czuje się we Francji co pokazał wygrywając 3 konkursy w miniony weekend i zajmując 4 miejsce w Grand Prix. Tym samym zepchnął on na drugie miejsce Edwinę Tops – Alexander/AUS, która ma do niego 6 pkt. straty. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują: Harrie Smolders/NED, Scott Brash/GBR, Danielle Goldstein/ISR, Gregory Wathelet/BEL, Jos Verlooy/BEL, Marcus Ehning/GER, Alberto Zorzi/ITA i Julien Epaillard/FRA.

Obok zawodników będących w TOP10 rankingu LGCT w Chantilly zobaczymy jeszcze tak znakomitych jeźdźców jak: Ludger Beerbaum/GER, Laura Kraut/USA, Christian Ahlmann/GER czy John Whitaker/GBR. Będą oni walczyć o zwycięstwo w LGCT Grand Prix, ponieważ taki sukces da im miejsce w LGCT Super Grand Prix, które w grudniu rozegrane zostanie w Pradze.

Lista zawodników: TUTAJ

Zdjęcie: Stefano Grasso

Komentarze (1)

Darek Cichoradzki (niezarejestrowany)1 tydzień, 1 dzień temu

Warto dodać że Edwina Tops Alexander po raz pierwszy zabiera ze sobą konia Casquell wyhodowanego w Polsce przez państwa Siergiej a startującego pod pod Angeliką Ojczenasz i Jarosława Skrzyczyńskiego.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.