reklama
reklama

Wojcianiec drugi w Uggerhalne

Świat Koni | 25 maja 2018

Wojcianiec drugi w Uggerhalne

Wojciech Wojcianiec zajął dziś doskonałe 2 miejsce w konkursie zaliczanym do LR. Znamy też kolejność startów polskich zawodników w jutrzejszym PN.

REKLAMA

reklama

Konkurs ten rozgrywany był na wysokości 150 cm, a do rozgrywki zakwalifikowało się 12 z 64 startujących par. Zwyciężył w nim Christian Hess/GER, który na klaczy Quienna ukończył przejazd w czasie 41,42 s. Wojciech Wojcianiec na 9-letnim wałachu Chintablue potrzebował odrobinę dłużej, bowiem 42,31 s i ten wynik dał mu 2 miejsce w klasyfikacji.

Bardzo dobrze pojechał również Krzysztof Ludwiczak na ogierze Nordwind – para ta nie miała błędów ale niestety przekroczyła normę czasu. Wynik 1 pkt. pozwolił im na zajęcie 14 miejsca. Na pozycji 18 uplasował się Maksymilian Wechta na ogierze London ( 4 pkt.).

Również w 2-fazowym konkursie 140 cm najlepszym z naszych reprezentantów okazał się Wojciech Wojcianiec. Bezbłędny przejazd na wałachu Curt As dał mu 29 miejsce. Maksymilian Wechta na Number One miał zrzutkę w drugiej fazie (46 m).

W jutrzejszym konkursie Pucharu Narodów jako pierwszy w ekipie wystartuje Krzysztof Ludwiczak na Stalando. Drugim zawodnikiem w zespole będzie Maksymilian Wechta na klaczy Celtia II a po nim z parkurem zmierzy się Jan Bobik na Chacco Amicor. Z numerem 50 na liście startowej i wystartuje nasz ostatni reprezentant, Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni.

Wyniki i listy: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.