Grzelczyk powalczy o złoto w MP?

Świat Koni | 1 maja 2018

Grzelczyk powalczy o złoto w MP?

Podczas konkursu Grand Prix wieńczącego drugą edycję Memoriału Marcina Klupsia rozgrywanego w Jakubowicach, wspaniałą formę zaprezentowała para Kamil Grzelczyk i Wibaro. Para ta pokonała bez najmniejszych problemów trudny tor przeszkód pierwszego nawrotu konkursu Grand Prix, łącznie z rowem z wodą.

REKLAMA

reklama

Warto chyba pamiętać, że Kamil Grzelczyk startując na Wibaro podczas rozgrywanych w Jakubowicach Mistrzostwach Polski w skokach, w roku 2016 sprawił wielką niespodziankę i sięgnął w pięknym stylu po złoto i tytuł Mistrza Polski.

„Wibaro chyba w jakimś sensie polubił rów z wodą w Jakubowicach. To oczywiste, że pracowaliśmy razem nad tym od marca tego roku, kiedy wyszliśmy z treningami na zewnątrz. Cieszę się, widać było dzisiaj efekty tej pracy. Mamy we wspólnych planach startowych udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski, jakie będą rozgrywane w Jakubowicach. Pasuje mi termin rozgrywania Mistrzostw i miejsce. Jeśli się więc tutaj pojawimy, to będziemy oczywiście walczyć o złoto. Nie chciałbym jednak w tym momencie, na progu sezonu, wydawać zbyt kategorycznych deklaracji, bo po prostu życie może przynieść konieczność zmiany planów.” powiedział nam po zakończonym w Jakubowicach konkursie Grand Prix, Kamil Grzelczyk.

 

Komentarze (7)

Maya (niezarejestrowany)3 tygodnie temu

z dużym spokojem skoczony mur. Trzymam kciuki w sierpniu :)

M (niezarejestrowany)3 tygodnie temu

Chyba rów

kowal (niezarejestrowany)3 tygodnie temu

wynik lepszy niz jazda. szarpanina trzymanie za morde jazda bez przyszłosci. poziom troche lepszy niz region

do kowal (niezarejestrowany)3 tygodnie temu

przepraszam gdzie ta szarpanina bo nie widze?

Semper Fidelis (niezarejestrowany)2 tygodnie, 6 dni temu

Brawo Kamil Grzelczyk i Wibaro. Jeszcze pokażą wszystkim na co ich stać !!!!

XQA (niezarejestrowany)2 tygodnie, 5 dni temu

KRA KRA KRA

Poznan (niezarejestrowany)2 tygodnie, 3 dni temu

Nic tylko się cieszyć że kandydat z aspiracjami na mistrza polski "juz" potrafi przeskoczyć rów, kilka lat kopania i walenia batem przed rowem tak szybko minęły...

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.