Wrocławianka najlepszym jeźdźcem świata !

Inf. Prasowa | 24 kwietnia 2018

Wrocławianka najlepszym jeźdźcem świata !

Ogromny sukces Natalii Hendzel – podczas dorocznej gali wręczenia Darley Awards, 6 kwietnia br. w Hollywood, wrocławska amazonka otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszego jeźdźca zawodowego.

REKLAMA

reklama

- Bardzo się cieszę, że zostałam doceniona w skali światowej – powiedziała nieco zaskoczona tym wyróżnieniem Natalia Hendzel. – Cieszę się, że również Polska jako kraj została doceniona na międzynarodowej arenie. – Miałam cichą nadzieję, że może się uda zdobyć to trofeum, bo trochę sukcesów na torze było w ubiegłym roku, i że zostaną docenione. Ale nie liczyłam, że tak od razu będzie nominacja, a tym bardziej uda się wygrać wśród tych wszystkich pań zgłoszonych z różnych krajów.

HH Sheika Fatima Bint Mubarak Darley (Ladies) International Awards, nagrody przyznawane w ramach HH Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahyan Global Arabian Horse Flat Racing Festival, stanowią międzynarodowe uznanie dla kobiet związanych z wyścigami koni arabskich.

 

Komentarze (12)

Kik (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Wielkie gratulacje chociaż zawsze byłem przekonany ze w sporcie jeździeckim startują jeźdźcy na danych koniach a w wyścigach ścigają się konie pod danymi dzokejami

Skaski (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Wow, wielkie gratulacje!

Doradca (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

To może będzie, jakiś wywiad z tą panią w następnym numerze? Liczę na to. A, nie ciągle wywiady ze skoczkami, są też inne dyscypliny końskie i osoby, które zasługują na wywiad.

www.fb.com/spokojwzasiegureki (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Serdeczne gratulacje.

glamour (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Barwo Natalia! zasłużyłaś na to wyróżnienie! :-) popieram co do przeprowadzenia wywiadu!

qwerty (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

gratulacje, to ogromne osiągnięcie!

Stara szkapa (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Brawo dla p. Natalii Handzel i w brawo dla toru wrocławskiego, czyli Jurka Sawki i władz miasta!!!!!

SOPOCIANIN (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Brawo W R O C Ł A W i W A R S Z A W A

!! ;; ?? (niezarejestrowany)3 miesiące, 2 tygodnie temu

Wzruszające Wyścigi Konne ----- Jezdziectwo to wiele Dyscyplin Sportu Skoki -- Ujeżdżenie -- Zaprzęgi -- WKKW-- Woltyżerka--Kłusaki .... Długo by wymieniać

am (niezarejestrowany)3 miesiące, 2 tygodnie temu

Wyścigi konne to raczej nie jest sport tylko próba hodowlana.

tak (niezarejestrowany)3 miesiące, 2 tygodnie temu

Wyścigi tpo nie jest sport! To totalizator i hodowla na ten cel.. Gdyby byłby to sport to zgodnie z przepisami FEI nie mogłyby startować konie młodsze niż 4 lata. A 4-letek na wyścigach to już emeryt. Redakcja znowu pojechała po bez przygotowania po bandzie. Panowie redaktorzy Dudek i Pytliński proszę napisać co to w ogóle za nagroda? Przez kogo nadawana? W czym konkretnie i jakie były kryteria oceny wyboru? Wstyd redakcjoI Nie po raz pierwszy. Coraz częściej poziom pudelka

qqq (niezarejestrowany)3 miesiące, 2 tygodnie temu

Z jednej strony - naprawdę szczere gratulacje dla pani Natalia Hendzel. Z drugiej strony proponuję jednak trochę umiaru: pani Hendzel nie jest, jak sugeruje tytuł, "najlepszym jeźdźcem świata", tylko "najlepszą kobietą-dżokejem ścigającym się na torach płaskich na koniach arabskich wg jednej z organizacji, działającej w tym sporcie". Super, że również w ten sposób Partynice i pan Sawka odnieśli poniekąd sukces, jednakże robienie z tego niemalże "mistrzostwa świata" to jest taka sama przesada, jak nadawanie tytułów "mistrza świata" (cudzysłów celowy) ludziom podczas ubiegłorocznych "amatorek" w jeździe bez ogłowia na Partynicach właśnie.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.