Sobota dla Polaków

Świat Koni | 14 kwietnia 2018

Sobota dla Polaków

Sobotnie zmagania polaków w Linz zakończone sukcesem. Hymn Polski odegrano dla juniorki – Aleksandry Kierznowskiej i dla Dawida Skiby, a właściwie dla jego 6-letniego La Vulkano L.

REKLAMA

reklama

W konkursie Dzieci najwyżej sklasyfikowanym polskim reprezentantem była Maja Marchwicka i jej Szafir M, zdobywając drugie miejsce. Tuż za nią uplasowała się Laura Kłapińska i Santiago, Trzecie i czwarte miejsce zajęła Dorota Korek.

W rundzie juniorskiej, gdzie drągi zawisły na wysokości 130 cm, dzięki Oli Kierznowskiej i Diorowi V rozbrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, drugie miejsce zajęła Wiktoria Bedyńska.

Mała Runda to triumf reprezentanta gospodarzy - Romana Hartla i Chap B, tuż za nim Polak, reprezentant klubu KJ Agro-Handel Śrem Dawid Skiba i Santorini L, na trzecim miejscu Grzegorz Kubiak i Floyd.

W 5-latkach ponownie bardzo dobrze spisały się konie Marcina Bętkowskiego, na drugim miejscu Ice Age H, trzecie Quality Star. Najlepszym 6-latkiem sobotniego konkursu dla koni 6/7-letnich okazał się La Vulkano L, którego przez parkur przeprowadził Dawid Skiba.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.