Inauguracja w Meksyku

Świat Koni | 21 marca 2018

Inauguracja w Meksyku

Od jutra w Mexico City rozgrywane będą pierwsze w tym roku zawody zaliczane do seri Longines Global Champions Tour i Global Champions League.

REKLAMA

reklama

Jak zwykle na starcie będzie można zobaczyć najlepszych zawodników na świecie. Wśród nich znaleźli się m.in. zwycięzcy Grand Prix z poprzednich lat: Roger-Yves Bost/FRA (2016) oraz Martin Fuchs/SUI (2017). Czy to oni ponownie staną na najwyższym stopniu podium w tym roku czy też będzie to zupełnie ktoś inny? Na liście zawodników znaleźli się m.in. Simon Delestre (FRA), Eric Lamaze (CAN), Bertram Allen (IRL), Marcus Ehning (GER), Christian Ahlmann (GER), Gregory Wathelet (BEL), Lorenzo de Luca (ITA), Steve Guerdat (SUI), Daniel Deusser (GER), Kevin Staut (FRA), Nicola Philippaerts (BEL), Olivier Philippaerts (BEL) oraz Maikel van der Vleuten (NED). Nie mogło też zabraknąć tryumfatorów serii LGCT z poprzednich lat – Edwiny Tops-Alexander/AUS i Scotta Brasha/GBR.

Zawody LGCT/GCL odbędą się w stolicy Meksyku po raz trzeci. Obie poprzednie edycje były niezwykle udane pod względem sportowym i wiele tysięcy widzów oglądało je na żywo na trybunach. Ci, którzy nie mogą śledzić zmagań na miejscu mogą spędzić czas przed ekranami telewizorów, laptopów lub innych urządzeń i oglądać relację na żywo na stronie organizatora.

Lista zawodników: TUTAJ

Zdjęcie: LGCT/Stefano Grasso

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.