Saut Hermes bez Kaźmierczaka

Świat Koni | 12 marca 2018

Saut Hermes bez Kaźmierczaka

Już w najbliższy weekend czołowi zawodnicy wystartują w jednej z najpiękniejszych hal na świecie.

REKLAMA

reklama

Zawody CSI5* Saut Hermes odbywają się w Grand Palais w Paryżu – w przeszklonej hali, która zbudowana została na wystawę światową jaka odbyła się w 1900 roku. Będzie to już 9 edycja tych zawodów, które gromadzą na starcie gwiazdy światowego jeździectwa.

W tym roku wśród nich znajdą się m.in. najlepsi reprezentanci Francji - Kevin Staut, Simon Delestre, Roger-Yves Bost czy Patrice Delaveau. W podróż do stolicy Francji wybiorą się także Marcus Ehning/GER, Daniel Deusser/GER, Gregory Wathelet/BEL, Edwina Tops-Alexander/AUS, Michael Whitaker/GBR czy też sensacyjny zwycięzca Rolex Grand Prix w ‘s-Hertogenbosch – Niels Bruynseels/BEL.

Niestety z udziału w tych zawodach zrezygnował Michał Kaźmierczak. Kilka tygodni temu otrzymał on od FEI tzw. „dziką kartę” i miały być one dla tego zawodnika sprawdzianem przed Finałem Pucharu Świata. Ponieważ Michał Kaźmierczak jednak nie weźmie w nim udziału, chce on się teraz skoncentrować na przygotowaniach do sezonu otwartego i pod koniec marca wystartuje podczas CSI w Lanaken/BEL.

Lista zgłoszonych zawodników i koni: TUTAJ

Komentarze (1)

NIezapominajka (niezarejestrowany)3 miesiące, 1 tydzień temu

Grand Palais too nie HALA !!! To muzeum , znawca Paryza please ....

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.