Relacje najbliższego weekendu

Świat Koni | 20 lutego 2018

Relacje najbliższego weekendu

Po emocjach lubelskiej Cavaliady również kolejny weekend przyniesie kolejne emocje związane z końmi i jeździectwem. Tym razem będzie można śledzić je w internetowej relacji „on line”.

REKLAMA

reklama

W najbliższą sobotę 24 lutego 2018 roku w ośrodku jeździeckim Klubu Jeździeckiego Lider odbędzie się bardzo ciekawa impreza hodowlana, relacjonowana przez kamery Świata Koni.

Trzecia edycja tej ciekawej imprezy nie ograniczy się wyłącznie do hodowlanych akcentów, o czym szerzej informowaliśmy tutaj.

W pierwszej części, o godzinie 12:00 rozpocznie się pokaz ogierów Śląsko Opolskiego Związku Hodowców Koni. Konie na początek będą prezentowane w ręku a potem będzie można je oglądać w próbie zgodnej z predyspozycjami poszczególnych koni, czyli próbie skoków przez przeszkody, oraz w próbie ujeżdżenia i powożenia.

Podczas pokazu ŚOZHK zobaczymy 30 ogierów. Po krótkiej przerwie 3 z nich wystąpią w próbie skoków a następnie zostanie zaprezentowany film oraz oferta SK w Prudniku. W kolejnym pokazie widzowie zobaczą próbę terenową ogierów rasy PRE. Pierwszą część zakończy próba powożenia ogierów rasy śląskiej.

W wieczornym pokazie zaprezentują się przed widzami i obiektywami kamer Świata Koni ogiery z pierwszej w Polsce stacji ogierów ujeżdżeniowych, Cichoń Stalions:

  1. Fürstentraum - Fürst Heinrich x Königstraum
  2. Sweet Boy - San Amour x Depardieu
  3. Sir Europe - Sir Donnerhall I x Welt Hit II
  4. Fürst Sav - Foundation x Fürst Heinrich
  5. Heiline’s Zanzier - Blue Hors Zack x De Niro

Kolejna atrakcją imprezy będzie prezentacja zdobywczyni 4. miejsca na Mistrzostwach Świata Młodych Koni, zwyciężczyni MPMK koni 5-letnich – klaczy Casablanka prowadzony przez medalistę olimpijskiego Andreasa Helgstranda.

Imprezę dopełnią artystycznie pokaz mody Natashy Pavluchenko i biżuterii Helgstrand Denmark oraz prezentacja kwintesencji automobilizmu – samochodu Ferrari 488 GTB.

Emocje sportowe w relacji Świata Koni zapewni z pewnością przebieg rywalizacji z ostatniej przed Finałem odsłony Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody, czyli VIII zawodów kwalifikacyjnych jakie rozegrane zostaną w Lesznie.

Zapraszamy przed ekrany monitorów komputerowych i ekrany urządzeń mobilnych w sobotę 24 lutego i niedzielę 25 lutego 2018 roku.

Komentarze (1)

Xxx (niezarejestrowany)3 miesiące, 3 tygodnie temu

Juz nie mozemy sie doczekac

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.