I znowu Crazy Quick wygrywa

Anna Stach | 11 stycznia 2018

I znowu Crazy Quick wygrywa

Abdullah Al Sharbatly i Crazy Quick odnieśli dziś swoje kolejne wspólne zwycięstwo w konkursie zaliczanym do Longines Ranking.

REKLAMA

reklama

Trzeba przyznać, że skuteczność tej stosunkowo młodej pary imponuje. Reprezentant Arabii Saudyjskiej dosiada Crazy Quicka od ponad dwóch miesięcy i po krótkim okresie poznawania się, dominują konkursy, w których startują. Cztery z pięciu ich ostatnich startów zakończyły się zwycięstwem – z tego trzy konkursy zaliczane były do Longines Ranking. Ten jeden start bez sukcesu miał miejsce wczoraj podczas zawodów w Abu Dhabi w konkursie 140 cm - zawodnik zrezygnował po kilku skokach, chciał zaznajomić Crazy Quicka z areną.

Do rozgrywki dzisiejszego konkursu 150 cm zakwalifikowało się 6 par i wszystkie pokonały również drugą rundę bezbłędnie. Al Sharbatly  startował jako przedostatni i od początku postawił na wysokie tempo – co zresztą nikogo raczej nie zdziwiło. Czas jaki uzyskał na Crazy Quicku -  36.73 s - okazał się o ponad sekundę lepszy od tego jaki uzyskał Pieter Clemens na ogierze Corelli. Belg startował jako pierwszy i też pojechał szybko – jednak za wolno by wygrać. Na trzecim miejscu uplasował się Ramzy Al Duhami/KSA na wałachu Ted (38.41 s).

W tym roku, który trwa dopiero od kilkunastu dni, Abdullah Al Sharbatly i Crazy Quick wygrali już ponad 26 000€. Z pewnością do końca weekendu suma ta się znacząco powiększy.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (1)

SWER (niezarejestrowany)6 miesięcy temu

A miał byc taki trudny do jazdy ,a Tu prosze .;:):)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.