HPP-B - sobota w Poczerninie

Świat Koni | 16 grudnia 2017

HPP-B - sobota w Poczerninie

Dzisiejszy dzień dostarczył startującym w Poczerninie zawodnikom i kibicom sporo emocji i dwa rozstrzygnięcia w konkursach zaliczanych do Halowego Pucharu Polski w skokach w kategorii „Open” i w kategorii „Juniorów”.

REKLAMA

reklama

W kategorii „Open' zwyciężyła dzisiaj Laura Barańska, która dosiadając 10-letniej klaczy Codetia VDL wygrała 10-konną rozgrywkę. Lider klasyfikacji łącznej HPP w tej kategorii, Leszek Nieużyła zajął w dzisiejszym konkursie dopiero 6. lokatę, co jednak nie zmieniło jego prowadzenia w tabeli łącznej. Z miejsca 4 na 3 przesunął się po dobrym dzisiaj występie brat zwyciężczynie konkursu, Mikołaj Barański.

Zobaczcie na filmie jak dzielnie ten zawodnik walczył, żeby ukończyć z czystym kontem przebieg podstawowy dzisiejszego konkursu.

CODETIA VDL  - Laura Barańska

W grupie juniorów kolejne, trzecie już zwycięstwo zanotowała dotychczasowa liderka klasyfikacji łącznej, Wiktoria Głowacka. Dosiadając siwej Aronii pewnie zwyciężyła w 4-konnej rozgrywce i z wynikiem łącznym 94 pkt. zdecydowanie przewodzi całej stawce juniorów w klasyfikacji łącznej HPP-B.

ARONIA  - Wiktoria Głowacka

W najtrudniejszym z rozegranych dzisiaj konkursów w Poczerninie, konkursie Dużej Rundy 145 cm. zwyciężył Tomasz Miskiewicz dosiadający 7-letniej klaczy Chocolate Blue.

CHOCOLATE BLUE  - Tomasz Miśkiewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.