Edward Gal i GLOCK’s Zonik najlepsi w Londynie

Świat Koni | 13 grudnia 2017

Edward Gal i GLOCK’s Zonik najlepsi w Londynie

Bez wątpienia najważniejszym konkursem pierwszego dnia zawodów w londyńskiej hali Olympia był konkurs Grand Prix w ujeżdżeniu.

REKLAMA

reklama

Zakończył się on zwycięstwem zawodnika, który w ostatnim czasie właściwie nie pokazywał się na międzynarodowych zawodach. Edward Gal/NED zaprezentował w Londynie konia, dla którego był to pierwszy start w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata. GLOCK’s Zonik ( Blue Horse Zack – Romanov) to 9-letni ogier, który ma jeszcze mało międzynarodowego doświadczenia. Ale jak widać atmosfera takich zawodów jak te w hali Olympia nie robi na nim większego wrażenia.

„Podróż do Londynu nie byłą przyjemnością. Wyjechaliśmy z domu o 6 rano w niedzielę, a dojechaliśmy na miejsce w poniedziałek o 18. Ale to zwycięstwo wynagrodziło wszystkie trudy podróży.” – powiedział Gal, którego wczorajszy przejazd sędziowie ocenili na 76,680%.

Na drugim miejscu uplasował się Patrik Kittel/SWE na 11-letnim wałachu Delaunay OLD (Dr. Doolittle – Feinbrand). Para ta uzyskała 75,100% w Grand Prix i w dzisiejszym konkursie Freestyle z pewnością będzie największym konkurentem Gala. Miejsce trzecie zajęła Madeleine Witte-Vrees/NED, która startuje w Londynie po raz pierwszy w swojej karierze. Dosiadała ona ogiera Cennin i przejazd tej pary oceniono na 73,720%.

Wyniki: TUTAJ

Zdjęcia: The London International Horse Show 

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.