Michael Jung zwycięża w Stuttgarcie

16 listopada 2017

Michael Jung zwycięża w Stuttgarcie

Cztery dyscypliny, trzy konkursy Pucharu Świata oraz wiele atrakcji dla publiczności – taki wypełniony po brzegi program mają zawody w Stuttgarcie.

REKLAMA

reklama

„Stuttgart German Masters” co roku przyciągają nie tylko najlepszych zawodników ale i ogromną publiczność. Wczoraj wieczorem podczas halowego konkursu WKKW na trybunach zasiadało prawie 8 000 widzów. W tym roku organizatorzy zmienili trochę modus tego konkursu, który tym razem rozgrywany był jako 3-fazowy, a zwyciężał zawodnik, który przejechał bezbłędnie i do tego w czasie jak najbardziej zbliżonym do normy. Wykazać trzeba było się nie tylko odwagą i wytrzymałością, ale i doskonałą techniką i wyczuciem tempa. A to są cechy, które charakteryzują doskonale Michaela Junga, zawodnika, który odnosi sukcesy we wszystkich olimpijskich dyscyplinach.

Jung dosiadał wczoraj 7-letniej klaczy CORAZON (Casillas - Sir Donnerhall), na której zaprezentował idealną wręcz jazdę i ukończył swój przejazd w czasie  40,03 s - czyli o 0,03 s więcej niż wynosiła norma 3 fazy. 

Na drugim miejscu uplasowała się reprezentantka Irlandii, Elizabeth Power na 16-letnim Doonaveeragh O One. Trzecie miejsce zajęła Eveline Bodenmüller/SUI na Waldmann.

Wyniki: TUTAJ

Zdjęcia: SGM

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.