CSN Wrocław

Inf. Prasowa | 12 listopada 2017

CSN Wrocław

Na poziomie 145 cm wystartowały dwadzieścia cztery pary. Do rozgrywki dostały się cztery: Małgorzata Koszucka (Wechta Rosówko) na Charlene, Grzegorz Nowak (FKJ Zatoka) na Always Forever, oraz Jarosław Skrzyczyński (KJ Agro-Handel), któremu udało się zakwalifikować na dwóch koniach: klaczy Quitoki i ogierze Jerico, na których powtórzył bezbłędne przejazdy. Ostatecznie zajął miejsce pierwsze na Jerico i trzecie na Quitoki. Drugi był Grzegorz Nowak.

REKLAMA

reklama

- Na pierwszym koniu jechałem dość krótko, ale nie na 100% możliwości, które dawał ten parkur. Grzegorz Nowak zmusił mnie do tego, że na Jerico musiałem pojechać o wiele bardziej ofensywnie no i się udało - skomentował Jarosław Skrzyczyński.

- Imprezę możemy uznać za bardzo udaną, to były już trzecie zawody z naszym udziałem. Takie zawody to świetna okazja, żeby zaprezentować zarówno naszym pracownikom, jak i mieszkańcom Wrocławia piękno jeździectwa i skoków przez przeszkody. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, w napięciu trzymał zwłaszcza sobotni konkurs barier, jak i niedzielne Grand Prix. Dla nas, jako dużego pracodawcy z Wrocławia, to też powód aby pokazać naszą firmę - powiedział dyrektor Michał Kownacki z firmy WAGO. My ze swojej strony dodamy, ze przyszłoroczne zawody odbędą się w dniach od 5-7 października, już jako impreza międzynarodowa - CSI2*.

Finał średniej rundy okazał się szczęśliwy dla Jacka Mierzwińskiego z KJ Pegaz Chwałowice, który na wałachu D. Zoltan pokonał drugą fazę w najlepszym czasie. Drugie miejsce zajęła Joanna Tłuszcz na Corrida, a trzecie Joanna Pawlak na Fantastic Frieda.

Finał małej rundy wygrał Łukasz Brzóska na klaczy Fleur. Jednocześnie wygrywając ranking „Motyle Gali”, gdzie nagrodą główną była przeszkoda ufundowana przez firmę Włodzimierza Uchwata.

Po raz pierwszy podczas WAGO CSN rozegrano konkurs „Talent 2017”. W konkursie dla młodych koni 5 i 6-letni najlepszy okazał się La Vulkano L, którego dosiadał Dawid Skiba z KJ Agro-Handel Śrem.

Ten sam zawodnik zajął trzecie miejsce na koniu Secret Weapon L. Oba rumaki należą do Pana Jana Ludwiczaka, włodarza klubu Agro-Handel. W dodatku, w przypadku La Vulkano jest on również hodowcą. Drugie miejsce zajął Lucky Star pod Vitalii Charadnikiem, który należy do Izabeli Dyrek.

Wyniki TUTAJ

Zawody trwały 3 dni. Rozegrano 11 konkursów w ramach CSN i 6 dla zawodników z regionu. Razem na starcie stanęło 150 jeźdźców na 260 koniach.

Fot. Asia Bręklewicz

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.