Ludwiczak trzeci w LR w Monachium

Świat Koni | 12 listopada 2017

Ludwiczak trzeci w LR w Monachium

Było już po północy, kiedy konkurs zaliczany do Longines Ranking w Monachium dobiegł końca i dokonano dekoracji najlepszych.

REKLAMA

reklama

Z parkurem o wysokości 150 cm. bardzo dobrze poradziło sobie 11 par, które pokonały go bezbłędnie i zakwalifikowały się do rozgrywki. W tej grupie znalazł się Krzysztof Ludwiczak na 8-letnim wałachu STAKKATAN (Stakatol – Kannan). Para ta świetnie poradziła sobie zarówno z trudnym parkurem podstawowym (film poniżej) jak i z rozgrywką, w której miała bezbłędny przejazd w czasie 41,42 s. Ten wynik dał Krzysztofowi Ludwiczakowi trzecie miejsce w klasyfikacji. Zwyciężył Jens Baackmann/GER na klaczy Quantara (0/38,97 s.), drugie miejsce zajął Bronislav Chudyba/SVK na wałachu Quinsy (0/40,32 s.).
Drugi czas przejazdu ale jeden błąd miał w rozgrywce zawodnik, który najwyższe laury zdobywa w dyscyplinie WKKW. Michael Jung w doskonałym stylu pokonał obie części konkursu, w którym startował na 8-letniej klaczy FischerSolution.

W konkursie startowali jeszcze pozostali nasi reprezentanci (M. Kaźmierczak na Que Pasa i Andrzej Opłatek na Light my Fire) ale obaj zrezygnowali w trakcie przejazdu.

Wyniki: TUTAJ

Komentarze (3)

XXX (niezarejestrowany)2 miesiące, 1 tydzień temu

No i proszę . Zakupiony jako 7 latek najdroższy koń w Polsce wspaniale pokazuje się na światowych parkurach . To idealny przykład że naszym zawodnikom brakuje tylko koni z najwyższej półki oraz kasy . Gratulacje dla Krzysztofa i jego wspaniałego sponsora.

Yonek (niezarejestrowany)2 miesiące, 1 tydzień temu

Brawo Krzysztof!!! mam nadzieję że będzie to "sezon" Ludwiczaka :)

Farwell (niezarejestrowany)2 miesiące, 1 tydzień temu

Super, gratulacje

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.