Kolejna odsłona HPP-B

Świat Koni | 9 listopada 2017

Kolejna odsłona HPP-B

Już w najbliższy weekend hali Hipodromu Sopot rozegrane zostaną zawody będące kolejną, trzecią już odsłoną Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody edycji 2017/2018.

REKLAMA

reklama

Zgodnie z regulaminem i kalendarzem HPP-B do końca tego roku zostaną rozegrane jeszcze trzy kwalifikacje. Najbliższa w Sopocie i kolejna, tydzień później w ośrodku jeździeckim Salio w Biesiekierzu Rudnym pod Łodzią oraz ostania w tym roku kwalifikacja, która rozegrana zostanie w trzeci weekend grudnia, w Poczerninie pod Warszawą.

Po dwóch rozegranych do tej pory w październiku kwalifikacjach HPP-B edycji 2017/2018 w Lesznie i Dąbrówce Małej, czołówka w poszczególnych kategoriach wygląda następująco:

Kategoria „Open”

1. Jemma Jones  - 36 pkt.

2. Leszek Nieużyła - 34 pkt.

3-4. Mikołaj Barański - 20 pkt.

3-4. Paweł Jachymek - 20 pkt.

W kategorii tej sklasyfikowano 37 startujących w dotychczasowych kwalifikacjach.

Kategoria seniorzy

1. Grzegorz Kubiak - 32 pkt.

2-3. Magdalena Matuszewska - 20 pkt.

2-3. Beniamin Tomaszewski - 20 pkt.

W kategorii tej sklasyfikowano 24 startujących w dotychczasowych kwalifikacjach.

Kategoria młodzi jeźdźcy

1-2. Nina Mielczarek - 20 pkt.

1-2. Przemysław Kalicki - 20 pkt.

3-4. Julia Bogalecka - 19 pkt.

3-4. Weronika Minkiewicz - 19 pkt.

W kategorii tej sklasyfikowano 12 startujących

Kategoria juniorzy

1. Wiktoria Głowacka - 39 pkt.

2. Milena Dobkowska - 20 pkt.

3. Aleksandra Kierznowska - 19 pkt.

W kategorii tej sklasyfikowano 13 startujących w dotychczasowych kwalifikacjach.

Komentarze (23)

widz (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

Będzie relacja?

Alex (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

podobno duzo koni jest

aaa (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

Będzie na Eurosporcie:)

adam (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

myślę że będzie to raczej standard w dzisiejszych czasach.

uuuuuu (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

jest transmisja na na YT ale nie da sie tego ogladac :(

zainteresowana (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

da ktos linka?

HJ (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

https://www.facebook.com/SopotHipodrom/ niestety to jest widok tylko z kamery monitoringu:(

ela (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

tu link https://www.youtube.com/watch?v=9MzdNmujwHI Pytanie czy jest gdzieś normalna transmisja z komentarzem itp. ?

GB (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

A pomyśleć, że kiedyś na stronie PZJ działała HPP TV http://www.hpp.pzj.pl/hppskoki2015/hpp-tv.html

Widz (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

Ludzie nie panikujcie!!!! kiedy mieliście relacje z piątku z ogólnopolskich zawodów???? transmisja będzie zapewne od soboty.

Mm (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

Czy ktoś wie czy będzie transmisja?

Administrator8 miesięcy, 1 tydzień temu

Szanowni Państwo, z naszych informacji wynika, że nie jest planowana transmisja z tego wydarzenia sportowego. Rywalizację na parkurze można śledzić za pomocą transmisji dostępnej na fanpage`u Hipodromu Sopot. Jednocześnie chcemy zaprosić Państwa na transmisję z kolejnego etapu HPP, który odbędzie się już za tydzień w ośrodku Salio – o szczegółach poinformujemy w oddzielnym newsie.

Baltazar (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

ogólnie rzecz biorąc słabe to że brak relacji.

zawiedziona (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

słabo??? FATALNIE!!!!

ps (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

Sopot już dawno zszedł "na psy". Poza CSIO nie przykładają się do niczego, jednym z przykładów jest właśnie brak relacji z HPP. Zawodów coraz więcej, ale jakość spada.

jaś (niezarejestrowany)8 miesięcy, 1 tydzień temu

dodatkowo w Sopocie jest finał. Ciekaw jestem czy też oleją relację z finałów.

DRA8 miesięcy, 1 tydzień temu

Brak porozumienia pomiędzy organizatorem a jakimkolwiek medium mogącym przeprowadzić transmisję internetową z przebiegu rywalizacji w HHP to rzeczywiście nie tylko świadectwo wydane organizatorom zawodów w Sopocie ale i organizatorom cyklu HPP. No bo tak na chłopski rozum czy można bardziej dobitnie pokazać jak sie ma głęboko w dup...e wszystkich kibiców i całe środowisko ? Jakoś przez ostatnie tata nie tylko można było śledzić zmagania zawodników w HHP na żywo, ale i z odtworzenia. Najmniejszego pojęcia nie mam ile to kosztuje i szczerze mówiąc koszty takiej realizacji internatowej mam głęboko tam gdzie organizatorzy HPP kibiców, uważam że to się należy kibicom bo w końcu dla nich są organizowane te zawody i to oni za nie płacą

DRA8 miesięcy, 1 tydzień temu

Jakos tak dziwnie dzieje się ostatnio w polskich skokach, no może nie dziwnie, ale na pewno analnie :) Czyli ....zawodnicy mają w analnym poważaniu orzełka na piersi i starty pod egidą polskiej kadry narodowej czerpiąc prywatne korzyści finansowe z przygotowań do kluczowej imprezy czyli ME a potem odmawiając w niej startu ( chwała panu Kazimierczakowi za start i odniesiony sukces) . trener kadry pan Wojciechowski ma w poważeniu sam siebie, polskich kibiców i narodową federację twierdząc że od kilku lat zwodząc i oszukując, że przygotowuje polskich seniorów do startu w ME 2017 i wszelkie pieniądze, starty, porażki mają służyć ...no właśnie czemu ? Nie wystartowaniu w ME za przygotowania do których brało sie ciężkie pieniądze nawet kosztem zawodników z innych konkurencji jeździeckich ? A może by tak zapytać kto ma analne podejście w PZJ do wszystkich powyższych faktów i akceptacji takowych ? Nad tym piecze ma sekretarz generalny czyli pan Jankowski za co pobiera wynagrodzenie, pan Rychlik jako dyrektor sportowy i za co pobierający wynagrodzenie jak i prezes pan Sołtysiak. I na koniec analnych dywagacji mała uwaga - jak głęboko analnie ma całe środowisko przewodniczący jedynego organu nadzorującego pracę zarządy PZJ czyli Rady Związku nie przedstawiając wyników swych kontroli, akceptując wyżej opisany stan rzeczy pokazuje działanie samej Rady i jej przewodniczącego ......kim on jest ? O jej toż to redaktor naczelny Świata koni :)

Baltazar (niezarejestrowany)8 miesięcy temu

uzupełnię twoją wiedzę S.Dudek nie jest naczelnym a po prostu redaktorem. Co do braku relacji to błąd i to spory. Mam nadzieję że to się już nie powtórzy i kolejne eliminacje będzie można oglądać. Relację z Salio już zapowiedzieli co dalej o się pewnie okaże.

Gość (niezarejestrowany)8 miesięcy temu

W Poczerninie będzie

hpp.com.pl (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Panie DRA, Pan to ma dożywotnio złoty medal w destruktywnej krytyce i puchar też. Bez pomysłu, bez konkretów, byle tylko obrazić i to z zasłonięta nickiem twarzą. Gdyby nie to, że w miarę orientuje się Pan w temacie pomyślałabym że znów "gimby w necie hejtują dla fanu" a gdyby połowę tej energii przeznaczył by Pan na kreowanie czegoś pozytywnego to za kilka lat na świecie byłaby szansa na pokój ;) Trochę zainspirowany a trochę zniesmaczony wiecznym narzekaniem postanowiłem zrobić Panu na przekór i to podwójnie. Po pierwsze robiąc coś pozytywnego(to naprawdę nie boli) a pod drugie wspierając na ile mogę projekt HPP. Tworząc nieoficjalną stronę tego rocznego cyklu (oficjalną powinien stworzyć organizator czy zapomniał czy nie chciał to nie istotne). Bardzo serdecznie pozdrawiam.

flt7 miesięcy, 3 tygodnie temu

.

polski kibic (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Jest pozytywnie :)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.