Grand Prix dla Grzelczyka

15 października 2017

Grand Prix dla Grzelczyka

Zakończył się pierwszy tydzień zawodów Cracovia Szary Equestrian Show w Michałowicach.

REKLAMA

reklama

Dzisiejszy konkurs Grand Prix okazał się bardzo wymagający i tylko dwie pary zdołały pokonać go bezbłędnie i tym samym zakwalifikować się do rozgrywki. Ostatecznie lepszy okazał się Kamil Grzelczyk, który na Wibaro ponownie przejechał bezbłędnie. Lepszy czas przejazdu, ale jeden błąd zanotował natomiast reprezentant Niemiec, Michael Kölz na wałachu Anpowikapi i to on uplasował się na drugim miejscu. Osiem par ukończyło GP z wynikiem 4 pkt. i o ich klasyfikacji decydował czas przejazdu. Urodzinowy prezent sprawił sobie zajmując w tym konkursie trzecie miejsce Mściwoj Kiecoń dosiadający wałacha Aloubet KV.

Swoje trzecie zwycięstwo na klaczy Quintella odniósł Jarosław Skrzyczyński, który dziś wygrał finał rundy złotej. Wyprzedził on Mściwoja Kieconia na Digisport Satisfaction i Michaela Kölza/GER na Cosido.

W finale rundy koni 5-letnich najlepszy okazał się Sander Geernk/NED na wałachu H Eldorado Z. Ten sam zawodnik zwyciężył także w konkursie 6 i 7-latków, gdzie dosiadał wałacha Feestje B.


Wyniki zawodów: TUTAJ

fot. Przemysław Antosz

Komentarze (1)

aa (niezarejestrowany)4 miesiące, 1 tydzień temu

Dobrze ze nie było rowu z wodą :):)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.