Strzegom October Festival 2017 - livestream

Świat Koni | 14 października 2017

Strzegom October Festival 2017 - livestream

W dniu dzisiejszym na hipodromie KJ Stragona Strzegom w Morawie rozpoczęły się sportowe zmagania międzynarodowych zawodów ACTIVO-MED STRZEGOM OCTOBER FESTIVAL 2017 CCI 3*/2*/1*, CIC 3*/2*  oraz zawodów krajowych CNC LL, L, L-18, P .

REKLAMA

reklama

Rozpoczynające się w dniu dzisiejszym zawody ACTIVO-MED STRZEGOM OCTOBER FESTIVAL 2017 CCI 3*/2*/1*, CIC 3*/2* oraz CNC LL, L, L-18, P są ostatnim akcentem sportowej rywalizacji w sezonie startów na otwartych hipodromach w Polsce i jednymi z ostatnich jakie rozgrywa się w Europie.

Zawody w bardzo wymagającej, trudnej technicznie i zarazem widowiskowej dyscyplinie WKKW rozgrywane w ośrodku KJ Stragona Strzegom od lat cieszą się międzynarodowym uznaniem. Nie powinna więc nikogo dziwić fantastyczna frekwencja tegorocznej edycji październikowego festiwalu.

Tegoroczna edycja naszych zawodów Activo-Med Strzegom October Festival jest w końcówce sezonu otwartego jednymi z największych, jakie rozgrywane są w Europie. Na starcie stanęło 385 koni, które będą rywalizowały w 5 międzynarodowych i 3 krajowych konkursach. Nasz hipodrom zdobi 26 flag państw, których reprezentanci startują w tych zawodach. Z pewnością czekają nas więc wielkie emocje. Tym bardziej, że na listach startowych jest mnóstwo gwiazd światowego WKKW z Michaelem Jungiem i Ingrid Klimke” powiedział nam dyrektor zawodów, Marcin Konarski.

Jesienne zawody w Strzegomiu są dla zawodników doskonałą okazją do przetestowania młodych koni, do zdobycia na nich kwalifikacji na przyszły sezon. A my cieszymy się, że w naszym ośrodku startującym się podoba i chętnie przyjeżdżają tutaj startować. Warto wspomnienić o tym, że Strzegom na stałe zagościł w międzynarodowym kalendarzu. Pracujemy na to uznanie już od 15 lat. Początki oczywiście, jak to zawsze bywa, nie były takie „różowe”. Jednak z dumą mogę powiedzieć, że ośrodek KJ Stragona od kilku lat stał się bardzo popularny i bardzo licznie odwiedzany. Bardzo mnie to cieszy. Staramy się dobrą organizacją zawodów sprostać tym wymaganiom. Szczególnym priorytetem jest dla nas trasa krosu. Staramy się, żeby za każdym razem była nie tyko ciekawa, ale i też ucząca młode konie. Z rozmów z zawodnikami wiem, że i tym razem tak jest i są oni z tego faktu zadowoleni.” - dodał szef KJ Stragona, Marcin Konarski.

Rywalizacja na widowiskowej trasie krosu rozgrywana będzie w Morawie przez 3 dni, począwszy od piątku 13 października i na niedzieli 15 października kończąc.

Zapraszamy do śledzenia jej przebiegu w bezpośredniej, internetowej relacji. 

 

 PROGRAM TRANSMISJI 
Livestream

Friday 13.10.2017

13.30 – Cross Country CCI 1*/section Open/

Saturday 14.10.2017

09.00 – Cross Country CCI 1*/section YR/

11.15 – Cross Country CCI 2*

14.45 – Cross Country CCI 3*

Sunday 15.10.2017

09.00 – Cross Country CIC 2*

11.45 – Cross Country CIC 3*

Transmisja on-line

Jeśli powyżej nie widzisz ramki odtwarzacza wideo, wybierz jego inną wersję poniżej.
Nasz player Youtube Mobile

Komentarze (4)

zdumiona (niezarejestrowany)4 miesiące, 2 tygodnie temu

Dziwię się, że wszystkie odbywające się w Polsce zawody i nie mam tu na myśli jedynie zawodów hippicznych są nazywane w innym języku ? Każdy naród promuje swój język ojczysty a polacy stale nazywają wszystko po angielsku lub francusku, czy mamy w ogóle w Polsce wysokie rangą zawody nazwane w ojczystym języku?

M (niezarejestrowany)4 miesiące, 2 tygodnie temu

Nie wszystkie, a tylko te międzynarodowe i to jest uzasadnione w takim przypadku

Do zadumiona (niezarejestrowany)4 miesiące, 2 tygodnie temu

Nazwy narodowości pisze się wielką literą.

ortodoks_20054 miesiące, 1 tydzień temu

dlaczego transmisjz nie wystartowała?

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.