Kibicuj z Wago - Wycieczka na Mistrzostwa Polski

Inf. Prasowa | 12 września 2017

Kibicuj z Wago - Wycieczka na Mistrzostwa Polski

W przeddzień przyjazdu pierwszych koni publikujemy szczegółowy program Mistrzostw Polski w Skokach. Po zapoznaniu się z nim widać, że organizatorzy zadbali nie tylko o sportową stronę wydarzenia. 

REKLAMA

reklama

Ciekawe pokazy, spotkanie z Mistrzami z lat ubiegłych, goście specjalni w osobie m.in. Władysława Kozakiewicza czy nawet kończący zawody, pożegnalny bankiet sprawiają, że nikt nie powinien się nudzić.

Głównym punktem poza sportowego programu będzie pokaz Teatru Konnego Cabriola - etiuda „Sen o Hiszpanii” – zaplanowany na sobotę ok godz. 12:45. Kolejny mocny element to oczywiście Gala Mistrzów, czyli oficjalne otwarcie imprezy w niedzielę - Jakubowice znów gościć będą osobistości polskiego sportu jeździeckiego ( i nie tylko).

Ale wracając do soboty - współpraca z zaprzyjaźnioną z końmi firmą Wago przyniosła bardzo ciekawy projekt dla wrocławiaków, czy też kibiców mających problem z dojazdem do odległych jednak Jakubowic. Facebookowa akcja „Kibicuj z Wago” pozwala na zdobycie biletów na autobus, który wyruszy z centrum Wrocławia w sobotę o 10:00 - prosto do Jakubowic. Tam uczestnicy wycieczki cały dzień będą mogli cieszyć się z uczestnictwa w Mistrzostwach, a po zakończeniu konkursów ten wyjątkowo wygodny środek transportu odwiezie ich z powrotem pod Aqua Park we Wrocławiu.

Wszystkie szczegóły znaleźć można w poście wydarzenia: https://www.facebook.com/events/841235579387194/ Zapisy zbierane są tylko do jutra, poprzez dodanie pod głównym postem komentarza z odpowiedzią na konkursowe pytanie. Polecamy, bo sobota pomimo, że będzie to dzień odpoczynku dla seniorów i tak zapowiada się naprawdę ciekawie.

 

Komentarze (3)

widz (niezarejestrowany)4 miesiące, 1 tydzień temu

czy będzie relacja online z mistrzostw na Świecie Koni

Administrator4 miesiące, 1 tydzień temu

Oczywiście :) już dzisiaj zapraszamy na transmisje z losowania kolejności startów (zaczynamy około godziny 19-tej)

ja1 (niezarejestrowany)4 miesiące, 1 tydzień temu

brawo Świat Koni

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.