BET 2017 - 3:2 dla Polski

19 sierpnia 2017

BET 2017 - 3:2 dla Polski

Za nami kolejny dzień trzytygodniowej Summer Baltica Equestrian Tour. Dziś mieliśmy więcej powodów do radości. Na pięć rozegranych konkursów, trzy razy usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

REKLAMA

reklama

Jako pierwszy rozegrano Finał Silver Tour 2 (115 cm). W konkursie zwyciężyła reprezentantka niemiec, Tina Hensel na PETITE FLEUR PJ. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem była Zofia Połczyńska na DUCIANO, która nie ustrzegła się jednak błędu w drugiej fazie i ostatecznie ukończyła konkurs na 6. miejscu.

Na zakończenie konkursu Gold Tour 2 (135 cm) wysłuchaliśmy długo wyczekiwanego Mazurka Dąbrowskiego. Jan Bobik na SANTISA pokonali obie fazy bezbłędnie i w najlepszym czasie. O sekundę dłużej na parkurze przebywał Jacek Zagor na VIGOR i ukończył konkurs na 2. miejscu.

Kolejny nasz Hymn Narodowy wysłuchaliśmy dzięki Magdalenie Ćwik startującej na klaczy CERTINA, która w konkursie Silver Tour 3 (120 cm) nie dała rywalom żadnych szans, pokonując parkur bezbłędnie i w najkrótszym czasie.

W finale Gold Tour 1 (130 cm) zwyciężył, na stałe mieszkający w Polsce Andrei Shalohin na CHOCO LADY.

W najwyższym konkursie dzisiejszych zawodów, czyli w Gold Tour 3 (140 cm) przez długi czas prowadził Jarosław Skrzyczyński na QUINTELLA z czasem 58,26s. Dopiero pod koniec konkursu po raz drugi wjechał na parkur Wojciech Wojcianiec na LONG LANKING i po bezbłędnej i szybkiej jeździe (56,74s) zepchnął Jarosława Skrzyczyńskiego na drugie miejsce w konkursie. 

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.