Bardzo dobry występ Dzieci w Samorin

Świat Koni | 8 sierpnia 2017

Bardzo dobry występ Dzieci w Samorin

Za nami pierwszy, bardzo udany dzień Mistrzostw Europy w Samorin. Posłuchajcie jak dzisiejszy dzień podsumował trener Kadry Narodowej Dzieci - Tomasz Włodarski. W dniu jutrzejszy trzymajcie kciuki od godziny 9:30 za Młodych Jeźdźców oraz od godziny 14:00 za Juniorów.

REKLAMA

reklama

Zobacz przejazdy naszych reprezentantów:Komentarze (13)

mistrzostwa (niezarejestrowany)6 miesięcy, 3 tygodnie temu

Wielkie gratulacje dla dzieciaków! Tak trzymać! A kiedy red Dudek napiszę o tym że organizator mistrzostw Europy WKKW Marcin Konarski nie spiąl.budżetu i z naszej wspólnej kasy Pzj będzie musiał zapłacić jeszcze 100000 euro!!!!??? Naprawę nie opublikujecie tak ważnego komunikatu zarządu Pzj??? Przecież po tej akcji Pzj będzie kompletnym bankrutem! Tylko dlatego że jeden Gosciu chciał sobie zrobić mistrzostwa

Wkkw (niezarejestrowany)6 miesięcy, 3 tygodnie temu

Kur ........E daj już spokój z tym wkkw płacz lament co wam jeszcze dać cieniasy dajcie choć tu dzieciakom spokój

aa (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

które miajsca zajmujemy ,>?? a nie gledzenie za ładne przejazdy .Trener chyba ma kłpoty z wypowiedzia:):)

wkkw do mistrzostwa (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

To już zaczyna być nudne, pod prawie każdym artykułem piszesz to samo o 100000 euro, myślisz że to coś zmieni. Napisz sobie ten tekst na kartce 100 razy to może ci ulży.

zainteresowany (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Troche szkoda, że redakcja pisze o tych wydarzeniach. Sezon urlopowy, brak pracowników czy brak zainteresowania? Nawet nie podali linka do wyników. Kiepsko to ostatnio coś wygląda wygląda redakcyjnie. Podaję dotychczasowe wyniki naszych reprezentantów> Po pierwszych startach > Dzieci: Indywidualnie - Grupa 1: 7. Skrobacz, 8. Suska na „0”. Grupa 2: 7.Kierznowska na „0”. 49. Klapińska 2 pkt. W obu grupach na „0” pojechało 48 zawodników (wystartowało 115). Zespołowo w rankingu zespołowym (ale jeszcze nie Mistrzowskim!) razem z 6 innymi reprezentacjami Polska zajęła ex aequo 1 miejsce z 0 pkt. (startuje 19 rperezentacji). > Młodzi Jeźdźcy: 13. Opłatek 79,96 sek. / 2,83 pkt (jeden błąd); 46. Szmytka 86,97 sek. / 6,34 pkt. (2 błędy); 60. Grzegorzewski 92,89 sek. / 9,30 pkt. (jeden błąd). W YR wystartowało 88 zawodników. > Aktualnie trwa pierwszy, indywidualny konkurs Juniorów

Spostrzegawcza (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Link do wyników jest podany w robryce "w tym tygodniu", przy nazwie zawodów. Dziękuję Redakcji za filmy z przejazdów, super jazda, walczcie tak dalej i powodzenia!

adam do zainteresowny (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

"Troche szkoda, że redakcja pisze o tych wydarzeniach" ?? trochę nie rozumiem myśli jaka ci przyświecała. Pojechali na zawody, masz filmy z każdych przejazdów, galerię zdjęć, link do wyników - możesz napisać co byś chciał jeszcze, może redakcja specjalnie dla ciebie to zrobi. Normalnie po takim tekście to nie dziwię się że jest w tym kraju jak jest.

zainteresowany (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Link do wyników powinien być także pod tekstem relacji. Po drugie, skoro są tam i filmują to jaki problem napisać o wynikach? Widocznie red. D. skupił się już tylko wyłącznie na kamerowaniu i Janowie. Szkoda. Tyle pracy czeka, jest i będzie w Radzie Związku. Tyle ciekawych rzeczy moglibyśmy się dowiedzieć o funkcjonowaniu PZJ. Tyle ciekawych newsów mogłoby by być przed i w sprawie najważniejszej jeździeckiej imprezy w Polsce ME w Strzegomiu, czy po komunikacie Rada powinna się natychmiast zająć ze statutowego urzędu. Naprawdę nie szkoda czasu i niewątpliwych umiejętności p. Redaktora przy kamerze?

Do zainteresowana (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Komentarz usunięty, z powodu naruszenia §7 regulaminu. Administrator.

adam (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ja pierdykam... a po co przepisywać wyniki skoro wyniki są w wynikach?? to takie pisanie dla samego pisania i czepianie dla samego czepiania. Masakra.

mistrzostwa (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Faktycznie to nie nasz temat, ale jak komornik wpadnie do związku i rozpieprzy w wszystko do końca bo Pan Konarski nie odda 420 tys zł to może wtedy się zainteresujecie? Jak Ministerstwo odetnie od jakiegokolwiek dofinansowania to może wtedy oczy Wam się otworzą....

zainteresowany (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Masz Adam rację. Po co pisać o startach Polaków, skoro wyniki są dostępne? Ale po co pisać też tez o innych sprawach np. braku reprezentacji Wielkiej Brytanii w ME w Goteborgu? To też można znaleźć w internecie. Po co w ogóle pisać cokolwiek i po co i dla kogo jest teraz ta strona? Mysląc tak krańcowo to po co w ogóle wydawać jakieś papierowe wydawnictwa, skoro internet i e-booki wszystko załatwiają. Ale o Opłatku już napisali newsa, ha, ha

uzupełnienie (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

dla zainteresowanych. Wczorajsze wyniki Juniorów: 53. Lehman 87,36 sek. / 6,77 pkt; 64. Jaglarz 90,04 sek. / 8,11 pkt. (jeden błąd); 73. Matuszewska 90,83 sek. / 8.51 pkt. (jeden błąd); 74. Lewicki 91,47 sek. / 8,83 pkt. (4 błędy); 86. Szustkowska 94,68 sek. / 10,43 pkt. (2 błędy). Startowało 119 zawodników. Patrząc realnie i także optymistycznie pozostała szansa na dobre miejsce w klasyfikacji zespołowej. Obydwa konkursy do klasyfikacji zespołowej juniorów jutro i trzymamy mocno kciuki.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.