reklama
reklama

Mistrzostwa Europy w Samorin

Świat Koni | 7 sierpnia 2017

Mistrzostwa Europy w Samorin

 W Samorin jest ciepło, wieje lekki wiatr i pomału zaczynają się młodzieżowe Mistrzostwa Europy w skokach przez przeszkody – powiedział Rudolf Mrugała - trener młodzieżowych ekip juniorów i młodych jeźdźców…

REKLAMA

reklama

Jesteśmy już po przeglądach weterynaryjnych. Konie polskiej ekipy juniorów i młodych jeźdźców przeszły go bez problemów. Nastroje są bojowe, ale nie ma jeszcze specjalnego napięcia związanego ze startami. Jesteśmy przygotowani do uroczystego otwarcia, które niebawem się rozpocznie. Polskie drużyny są bardzo dobrze wyposażone w sprzęty, w stroje. Naprawdę wygląda to wszystko bardzo porządnie i bardzo się z tego cieszymy.

Trener Kadry Narodowej polskich dzieci, Tomasz Włodarski, powiedział nam w specjalnej rozmowie telefonicznej:

Niestety po podróży klacz Vorieta Maksa Parkitnego była trochę niewyraźna i czeka nas jutro reinspekcja - liczymy, że jutro bez większych problemów zostanie dopuszczona do startów. Drużyna polskich dzieci wystartuje jako czwarta na dziewiętnaście startujących zespołów. Ostateczny skład naszej drużyny zostanie wybrany jutro, jak już będziemy wszystko wiedzieć o naszych koniach. Dzieci odbyły dzisiaj lekki, oficjalny trening. Nastroje w ekipie są bardzo dobre, atmosfera świetna a polska drużyna ma najładniejsza stajnię. Niedługo udamy się na oficjalną prezentacę a jutro o godzinie 15 zaczynamy starty. Trzymajcie za nas kciuki, a my postaramy się pokazać w Samorin z jak najlepszej strony.”.

Przypomnijmy że na ME w Samorin reprezentować barwy Polski będą:

W kategorii dzieci:

 1. Aleksandra Kierznowska - Dior V
 2. Julianna Suska – Tokajer 8
 3. Maksymilian Parkitny – Vorieta
 4. Laura Kłapińska – Santiago
 5. Olga Skrobacz - Lili Marlene

W kategorii juniorów:

 1. Oliwia Szustkowska – Caronette
 2. Filip Lewicki - Quirados As
 3. Dalia Lehman – Casanova
 4. Magdalena Matuszewska - Campino 467
 5. Julia Jaglarz - Wunschtraum 88

W kategorii młodych jeźdźców:

 1.  Andrzej Opłatek – Copperfield
 2. Adam Grzegorzewski - Torpedo des Forets
 3. Michalina Szmytka - Comet 235

Komentarze (7)

Mistrzostwa (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Życzę powodzenia wszystkim startującym i trzymam mocno kciuki! Trzymam też kciuki za redaktora Dudka i jednocześnie Szefa Rady, żeby opublikował na stronie komunikat Zarządu PZJ w sprawie Mistrzostw Europy WKKW w Strzegomiu: http://pzj.pl/node/15552843 Powodzenia Panie redaktorze wystarczy tylko przekleić treść jak zawsze Pan to robił jak były trudne temat w związku a Pan nie był jeszcze w radzie....

Kibic (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Polska Młodzieży - TRZYMAMY KCIUKI!

Ciekawski (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Czy ktoś wie czy klacz Parkitnego przeszła przegląd?

Pulka (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Niestety nie :(

Ciekawa (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Czy ktoś wie gdzie można oglądać live ?

Podge (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

FEI European Jumping Championship for Young Riders, Juniors and Children will be broadcast only on the FEI web page (FEI TV). Children - Thursday 10.08.17: competition 2a & 2b & Medal Ceremony Young Riders - Thursday 10.08.17: competition 10a Juniors – Friday 11.08.17: competition 6a & 6b & Medal Ceremony Young Riders - Friday 11.08.17: competition 10b & Medal Ceremony Children - Saturday 12.08.17: competition 4a & 4b & Medal Ceremony Juniors - Sunday 13.08.17: competition 8a & 8b & Medal Ceremony Young Riders - Sunday 13.08.17: competition 12a & 12b & Medal Ceremony According to the FEI General Regulations, all Broadcast Rights, including any television, radio, internet/online rights, mobile rights, IPTV rights, FEI Data and any related copyrights for the Championship, are the property of the FEI.

elle (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Weszłam na FEI( mam subskrypcję), ale nie widzę tam tych transmisji, tylko Dublin i Strzegom etc - gdzie to jest?

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.