Milczarek i Warszawski wysoko

Świat Koni | 15 lipca 2017

Milczarek i Warszawski wysoko

W dużym skrócie prezentujemy najważniejsze wyniki polskich zawodników startujących w ten weekend w zagranicznych zawodach CDI oraz CIC/CCI.

REKLAMA

reklama

Falsterbo/Szwecja
Dzisiejszy konkurs Grand Prix Freestyle CDI3* zakończył się zwycięstwem Patrika Kittela/SWE na klaczy Well Done de La Roche Cmf. Para ta uzyskała wynik 75,250%. Bardzo dobrze zaprezentowała się Katarzyna Milczarek, która na ogierze Dżeko zajęła wysokie 5-te miejsce (72.025%).

Wyniki: TUTAJ

Hünxe/GER
Trzy bezbłędne przejazdy w próbach terenowych zanotował dziś Paweł Warszawski. W rywalizacji CCI1* ukończył on swój przejazd na Aristo A – Z bez punktów karnych i awansował o jedno miejsce w klasyfikacji ( 54,90 pkt. , 7 m.). W konkursie CIC1* nie miał on błędów na przeszkodach ale na oby swoich koniach przekroczył normę czasu. Na klaczy Lucina ex Ani spadł w klasyfikacji na 14-te miejsce ( 53,00 pkt.) a na klaczy Garda awansował na miejsce 24-te ( 69,00 pkt.).

Wyniki: TUTAJ

Jardy/Francja
W podróż do Francji wybrał się Paweł Spisak, który wraz z wałachem Banderas startuje tam w bardzo dobrze obsadzonym konkursie CIC3* zaliczanym do serii Event Rider Masters. Po próbie ujeżdżenia zajmuje on 21 miejsce z wynikiem 44,5 pkt. Na prowadzeniu jest Bettina Hoy/GER na Seigneur Medicott ( 31,4 pkt.).

Wyniki konkursu: TUTAJ

fot. Katarzyna Boryna

 

Komentarze (2)

Olala (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Czy Dżeko nie jest wałachem?

... (niezarejestrowany)7 miesięcy, 1 tydzień temu

Dżeko to wałach.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.