Skrzyczyński wśród najlepszych

Świat Koni | 4 lipca 2017

Skrzyczyński wśród najlepszych

W dniach od 5 do 9 lipca odbywać się będą zawody „Knokke Hippique”, które na starcie zgromadzą sporą grupę najlepszych jeźdźców na świecie.

REKLAMA

reklama

   Wśród nich wystartuje również, Jarosław Skrzyczyński, który obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem w Longines Ranking. A zmierzy się on z takimi gwiazdami skoków przez przeszkody jak: Daniel Deusser/GER, Lorenzo de Luca/ITA, Christian Ahlmann/GER czy Kevin Staut/FRA - a to tylko zawodnicy plasujący się w TOP10 LR. Obok nich w Knokke zobaczymy też m.in. Ludgera Beerbauma/GER, braci Johna i Michaela Whitaker/GBR, Laurę Kraut/USA czy Gregory Watheleta/BEL.

Wszyscy oni będą walczyć o wysokie nagrody pieniężne ale i też rzeczowe – czyli w tym przypadku auta. Ponad 560 000€ i dwa samochody marki BMW przeznaczono dla najlepszych zawodników startujących w CSI5*. Równocześnie odbywać się będą CSI3*, gdzie do wygrania będzie prawie 150 000€ i jedno auto.

 

Mamy nadzieję, że część z tych nagród zabierze ze sobą do domu Jarosław Skrzyczyński. W Belgii wystartuje on na swoich najlepszych obecnie koniach: - wałachu Crazy Quick oraz klaczach Chacclana i Quintella.

Wyniki zawodów będzie można śledzić na STRONIE

Zdjęcia: Knokke Hippique i Świat Koni

Załączone pliki

Komentarze (8)

aaq (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Pewnie nic nie wygra ale napewno pokaze dobrą jazdę

Delegat (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Wygra!!!!!

Karen do aaq (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Nie kracz!

aser (niezarejestrowany)7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Co tu krakac sznse tylko teoretyczne

Tukan (niezarejestrowany)7 miesięcy, 2 tygodnie temu

Z takimi zawodnikami nie ma szans na wygraną ;)

VIP (niezarejestrowany)7 miesięcy, 2 tygodnie temu

Jarek jest znakomity.

Karen (niezarejestrowany)7 miesięcy, 2 tygodnie temu

Jarkowi idzie swietnie na wszystkich koniach. Crazy sie troszku wystraszyl wczoraj ale na 1 konkursie jedynie 1 zrzutka. Sprezy sie i jutro bedzie dobrze.

stara szkapa (niezarejestrowany)6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Wygra.., nie wygra, ale jest w grze! O pozostałych nazwiskach można przecież powiedzieć to samo. Trzymajmy kciuki za Jarka i wysyłajmy pozytywną energię! Na razie on jeden nawiązuje do sukcesów Janka Kowalczyka i Mariana Kozickiego. Za Jarkiem pójdą inni, ale to wymaga pracy i olbrzymich pieniędzy. A nasz rynek jeździecki, a właściwie ryneczek jest jeszcze płyciutki. Niestety Świat nam odjechał, ale jak widać gonimy go skutecznie!

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.