Longines Masters teraz w Nowym Jorku

Świat Koni | 18 maja 2017

Longines Masters teraz w Nowym Jorku

Organizatorzy halowego „Wielkiego Szlema” w skokach, serii Longines Masters, poinformowali wczoraj o zaplanowanych zmianach w sezonie 2017/2018.

REKLAMA

reklama

   Najważniejszą z nich jest nowa lokalizacja jednego z etapów. W poprzednich latach LM rozpoczynały się zawodami w Los Angeles, później jeźdźcy startowali w Paryżu i w Hong Kongu. Inauguracja tegorocznego sezonu nastąpi podczas zawodów w Paryżu w dniach 30.11.2017 – 03.12.2017. W lutym 2018 roku drugi etap odbędzie się w Hong Kongu. Zawody nie będą już odbywać się w Los Angeles – ta lokalizacja została skreślona i zastąpiona nową, w Nowym Jorku. I to właśnie tam, w odnowionej hali NYCB LIVE odbędzie się przyszłoroczny finał Longines Masters, w dniach 26 – 29.04.2018 roku.

 

Podpisana została też umowa przedłużająca współpracę firmy Longines z organizatorami zawodów. Tym samym szwajcarska firma w dalszym ciągu będzie sponsorem tytułowym serii oraz zajmować się będzie oficjalnym pomiarem czasu podczas wszystkich etapów LM.
Zaprezentowano też nowe plakaty każdego z etapów, które zaprojektowane zostały przez utalentowanego Sirchai, artystę mieszkającego w Nowym Jorku ale pochodzącego z Bangkoku.

Spot reklamowy LM New York:

Zdjęcia: Agence R&B Presse

Komentarze (0)

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.