reklama
reklama

Kulisy ceremonii otwarcia ME w WKKW

Inf. Prasowa | 9 maja 2017

Kulisy ceremonii otwarcia ME w WKKW

Zawody tej rangi zostaną rozegrane w Polsce po raz pierwszy w historii. Wstępem do rozpoczęcia rozgrywek sportowych będzie ceremonia otwarcia, która odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 20.45 na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu. - Uroczystość będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkich teamów narodowych szerszej publiczności oraz oficjalnym powitaniem uczestników tego prestiżowego wydarzenia sportowego – mówi Marcin Konarski, dyrektor organizacyjny zawodów.

REKLAMA

reklama

Po prezentacji odbędzie się specjalny pokaz multimedialnej fontanny. Na ogromnym ekranie wodnym w towarzystwie muzyki i efektów laserowych wyświetlane będą wizualizacje nawiązujące do jeździectwa. 

Przed nami najważniejsze wydarzenie jeździeckie tego roku w Europie. Przez cztery dni hipodrom w Morawie będzie areną zmagań najlepszych jeźdźców i koni we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego – dodaje Marcin Konarski.

Dyscyplina WKKW, nazywana również jeździeckim triatlonem, to trzy różne konkurencje, które zawodnik pokonuje na jednym koniu. Konkurs rozpoczyna próba ujeżdżenia, po niej następuje cross, czyli bieg z przeszkodami w pełnym galopie - najbardziej widowiskowa konkurencja. Zawody kończy konkurs skoków przez przeszkody.

Wstęp na ceremonię otwarcia jest bezpłatny. Sprzedaż biletów na Mistrzostwa Europy prowadzona jest on-line za pośrednictwem platformy TICKETPRO.PL

Komentarze (5)

smerf (niezarejestrowany)10 miesięcy, 1 tydzień temu

Szkoda ze związek wydał na tą imprezę 750 000 zł z naszych pieniędzy a my nie mamy nawet drużyny

smerf (niezarejestrowany)10 miesięcy, 1 tydzień temu

jaką promocję jeździectwa w naszym kraju daje ta impreza???

ps (niezarejestrowany)10 miesięcy, 1 tydzień temu

Do powyżej: z "naszych" pieniędzy? - może wypowiadaj się w liczbie pojedynczej, tj. za siebie, bo na pewno cała ta suma nie pochodzi z Twoich funduszy. Mi osobiście nie przeszkadza, że moje wpłaty za licencje czy paszporty koni poszły na tak prestiżowy cel. Osobiście bardzo się cieszę z tej imprezy i uważam, że jej rola w promocji jeździectwa (wkkw) w Polsce jest nie do przecenienia. A fakt, że nie mamy zawodników i koni mogących powalczyć o przyzwoite lokaty w tych Mistrzostwach (co rzeczywiście jest bardzo przykre), nie jest winą ani PZJ ani organizatora zawodów.

Bolek (niezarejestrowany)10 miesięcy, 1 tydzień temu

kogoś powaliło :( Ceny biletów jak na koncert Bon Jovi !??? Organizatorzy kpią sobie z normalnych ludzi ! 200 PLN za bilet !!!! W zapyziałej Morawie ???? Oczywiście, że z "naszych pieniędzy" :( ŻAŁOSNE.........

SL (niezarejestrowany)9 miesięcy temu

Bolek, pierwszą osobą którą powaliło to w 100% jesteś TY! Na koncert BJ są takie tanie bilety?, bo w Strzegomiu ceny biletów oscylują w granicach 10 ~ 30zł!!!! Łaaał, szok! Prawie darmo! Jakie to nasze/ jakie to polskie, ponarzekać -bo tylko to potrafimy robić, wylać swoje żale i frustracje, obrazić innych, ..... -ach szkoda słów :(

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.