Cavaliada w Łodzi?

Świat Koni | 25 kwietnia 2017

Cavaliada w Łodzi?

W dniu dzisiejszym, o godzinie 11:00 w sali lodowiska „Bombonierka” należącego do MOSIR w Łodzi rozpoczęła się konferencja prasowa zorganizowana przez wybrany w lutym tego roku zarząd OZJ w Łodzi.

REKLAMA

reklama

Podczas konferencji prasowej o jeździectwie w łódzkim opowiadali i odpowiadali na pytania dziennikarzy prezes OZJ w Łodzi Tomasz Paradowski, wiceprezes d/s sportu Joanna Szulc oraz gwiazdy łódzkiego sportu jeździeckiego: Aleksandra Szulc, aktualna Mistrzyni Polski w ujeżdżeniu w kategorii seniorów, Adam Grzegorzewski, lider rankingu PZJ w skokach w kategorii młodych jeźdźców oraz Sebastian Bogacz, wielokrotny reprezentant Polski w powożeniu.

Prezes Tomasz Paradowski zapowiedział medialne otwarcie OZJ w Łodzi i szerokie informowanie mediów o wielu sukcesach łódzkiego jeździectwa. Powiedział również, że zarząd podjął już działania, których celem jest zorganizowanie w 2018 roku w Łodzi dużej, międzynarodowej imprezy jeździeckiej. Będzie to wspólna inicjatywa zarządu OZJ w Łodzi, Urzędu Miasta Łodzi oraz dużego i doświadczonego organizatora międzynarodowych zawodów.

Czy oznacza to, że w 2018 roku możemy spodziewać się łódzkiego wydania zawodów z cyklu Cavaliada Tour 2018? Najbliższe miesiące powinny dać nam odpowiedź na to pytanie.

Komentarze (7)

Yonek (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Poznań, Łódź, Warszawa - dobry kierunek

Kowal (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

jeszcze Sopot i Kraków a będzie jak na katolicki kraj przystało :)

adam (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Jestem za, dobre połączenie dzięki autostradom, świetna hala :)

lenka (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Super pomysł....brakowało w łodzi takiej imprezy .

kasa (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Brawo Zarząd PZJ, już skasowali program dofinansowania dla WZJ... gratulacje, a zapowiadali, że tego nie wywalą... oszukali delegatów i tyle...

xyz (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Jeździeckie regiony miały zostać.

xyz (niezarejestrowany)10 miesięcy temu

Jeździeckie regiony miały zostać.

Dodaj komentarzWciśnięcie przycisku poniżej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu komentarzy.